WRZEŚNIOWE WYDANIE MAGAZYNU HOT MODA I AKCJA RABATOWA „I LOVE SHOPPING”, CZYLI WEEKEND ZNIŻEK

Na rynku ukazał się najnowszy numer magazynu HOT Moda. Gwiazdą okładki jest aktorka Julia Pogrebińska. W numerze czytelnicy znajdą m.in.: trendy na nowy sezon, akcję rabatową I LOVE SHOPPING, finał drugiej edycji akcji Stylowy maraton oraz temat specjalny - HOT for Man.

662.jpg

Co znajdziemy w najnowszym numerze magazynu HOT Moda?

Na okładce aktorka znana m.in. z serialu „Wataha” Julia Pogrebińska, która urodziła się w Kazachstanie, ale na życie wybrała Polskę. Jak na gwiazdę wrześniowego numeru przystało, w sesji Julia ma na sobie tylko to, co najmodniejsze. Opowiada swoją niesamowitą historię oraz dlaczego pokochała polskich projektantów.

Motywem przewodnim numeru są TRENDY NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2015/16, a w nim m.in. raport z wybiegów w czterech stolicach mody i wszystko co najmodniejsze z polskich sklepów.

A gdyby tego było mało, w numerze na czytelników czeka akcja rabatowa "I love shopping" – zniżki do 50% i ponad 150 zniżkowych kuponów do sklepów w całej Polsce. Weekend rabatów (5-6 września) organizowany jest razem z magazynami Joy oraz Cosmopolitan.

Wrześniowe wydanie magazynu to również sesja z czytelniczkami, laureatkami trzech pierwszych miejsc i relacja z walki finałowej Stylowego Maratonu.

Ta akcja była wspaniałą okazją do bezpośrednich spotkań z czytelniczkami. Przez 10 weekendów stylistki HOT moda przejechały Polskę wszerz i wzdłuż, odwiedzając centra handlowe, aby służyć poradą, porozmawiać o trendach i poznać dziewczyny, dla których robimy magazyn.  Wracały zachwycone i pełne wrażeń… Dziewczyny jesteście naprawdę świetne!” – mówi Magdalena Soszyńska, redaktor naczelna HOT Moda. Kolejna edycja Stylowego Maratonu ruszy we wrześniu, szczegóły akcji czytelnicy znajdą w następnym numerze.

Inspirując się tym, co w najnowszych kolekcjach zaproponowali projektanci, a jednocześnie bazując na klasycznych rozwiązaniach redakcja stworzyła również pięć modnych męskich looków. Specjalnie dla magazynu HOT Moda, tym razem w roli modela wystąpił wokalista Rafał Brzozowski!


Tematy wrześniowego wydania magazynu HOT Moda to również: kompletny przegląd jesiennych płaszczy i kurtek, poncho – okrycie na czasie, 4 nowe sposoby na spódnicę inspirowane street stylem oraz tendencje w makijażu i fryzurach.

Zapraszamy do lektury!

Źródło/ Foto: materiały prasowe


Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Środa 12.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×