4 pomysły na niezapomniany wieczór panieński

Wieczór panieński jest okazją do spędzenia „ostatnich chwil wolności” przez przyszłą pannę młodą. Organizacją takiej imprezy zazwyczaj zajmuje się świadkowa, jednak często zdarza się, że nie ma ona pomysłu na jej organizację… Przybywamy z ratunkiem- oto 6 naszych propozycji na spędzenie idealnego wieczoru panieńskiego!

Panieński.jpg

1. Wypad za miasto

Niezapomniany wieczór panieński możesz zorganizować na działce czy nawet w ramach krótkiego wyjazdu nad morze- szczególnie, jeśli dopisuje pogoda! Taka wyprawa to okazja dla przyszłej żony do złapania chwili oddechu, do oderwania się od wszystkich ślubnych przygotowań, do pełnego relaksu.
Możecie rozpalić ognisko, piec kiełbaski, śpiewać, wspominać, tańczyć… a późnej iść na plażę, leżeć na piasku i patrzeć w gwiazdy- taka błoga chwila może się prędko nie powtórzyć!

2. Impreza w klubie

Impreza w klubie to doskonałą zabawa, a dodatkowo nie wymaga wielu wcześniejszych przygotowań, nie jest wyreżyserowana- wszystko dzieje się spontanicznie!
To okazja do tego, by przyszła panna młoda naprawdę mogła się wyszaleć, potańczyć
z kumpelami, poflirtować z nieznajomymi przy barze i ostatni raz poczuć smak wolności.

Zobacz także: Dlaczego warto wziąć ślub w młodym wieku?


3. Domówka

Coraz popularniejszym sposobem na spędzenie wieczoru panieńskiego jest impreza organizowana w domu świadkowej lub przyszłej żony. W tym przypadku jest naprawdę wiele możliwości- może to być skromna impreza, ale też wydarzenie z pompą! Warto zwrócić wtedy uwagę na odpowiedni wystrój, fikuśne gadżety, zadbać o pyszne jedzenie i trunki!
I co najważniejsze- uwiecznić to wszystko na zdjęciach!

4. Sentymentalny wieczór

Spokojny „wieczór wspomnień” to idealny sposób na ukojenie nerwów przyszłej mężatki. Siedzenie z najbliższymi przyjaciółkami, oglądanie starych zdjęć, wspominanie, refleksje, oglądanie filmów może odpędzić stres związany z wszelkimi przygotowaniami i zagwarantuje, że panna młoda nie będzie kłębkiem nerwów przed samym ślubem.

Foto: Thinkstock
Zobacz też:

ID galerii:616Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Poniedziałek 16.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
My robiąc wieczór panieński naszej przyjaciółce załatwiłyśmy drinki na parze od Vaporti. Była w szoku, że coś takiego istnieje i bawiłyśmy się bardzo dobrze. Tym baardziej, że następnego dnia nie groził nam kac.
Dodano: 2016-11-21 10:35:03 Zgłoś nadużycie
Anonim
Moje przyjaciółki zrobiły mi super wieczór panieński w hotelu Dana w Szczecinie. To naprawdę była niezapomniana noc, a hotel stanął na wysokości zadania i wszystko przygotował fantastycznie :-))))) Z całego serca mogę polecić!
Dodano: 2016-09-22 16:14:40 Zgłoś nadużycie
Anonim
w obawie przed gruntownym sprzątaniem mieszkania wypad do klubu zawsze wygrywa! ;P jednak staramy się z moimi kumpelami, żeby to nie była zwykła impreza dla przyszłej męzatki. mojej siostrze zorganizowalysmy impreze w klubie na dachu z widokiem na miasto, a ostatnio dla mojej przyjaciolki znalazłsmy nowoczesna opcje imprezy z vapshotami, ktore polegaja na "wdychaniu" %% prosto do płuc!
Dodano: 2016-06-28 12:34:06 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×