Cały Internet zastanawia się, gdzie podziała się... zaginiona para nóg

Złudzenie optyczne czy fotomontaż?

nogi.jpg

Złudzenia optyczne stały się ulubionym tematem Internetu, który angażuje setki tysięcy ludzi z całego świata. Dlaczego? Być może dlatego, że wymagają nieco więcej pracy mózgu niż klasyczne plotki i bezkompromisowe informacje zalewające nas dosłownie zewsząd. Jeśli nie jest się ostrożnym, niektóre z nich stają się również bardzo frustrujące, ze względu na stopień trudności zagadki.

Kilka dni temu z pozoru zwykłe zdjęcie szóstki dziewcząt, stało się viralem krążącym po sieci. Wszystko z powodu... zaginionej pary nóg! Wydaje się, że dziewczyna siedząca na środku w ogóle ich nie ma! Od kiedy zdjęcie zostało opublikowane w sieci, wiele osób zdążyło się już poddać, ponieważ nie mogło dopatrzyć się dolnych kończyn dziewczyny. I niestety. Bez względu na to, jak długo trwa przyglądanie się tym nogom, dodatkowej pary po prostu nie widać…

Zdjęcie niemalże doprowadza do szaleństwa, dlatego i my postanowiłyśmy zmierzyć się z tym zadaniem. Według naszej redakcji wygląda na to, że pierwsza dziewczyna siedząca z lewej strony, jest nieco wysunięta do przodu. Zauważ, że ma na sobie czarne jeansy. Dziewczyna, która siedzi obok niej, tego wieczora również postanowiła ubrać się w podobny sposób, jednak… ma czarne jeansy z dziurami na kolanach. Czy to właśnie jest rozwiązanie zagadki? Niestety są to tylko nasze przypuszczenia.

Koniecznie podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami!

Jeszcze niedawno Internautów dzieliła ta sukienka. Pamiętacie? Jedni uważali, że jest biało-złota, inni twierdzili zaś, że jest niebiesko-czarna. Sukienka wzbudzała ogromne emocje, dopóki jej tajemnica nie została rozwiana przez naukowców. Wszystko przez dostosowanie barwne, czyli sposób, w który mózg odczytuje różne kolory, w zależności od ilości światła, które pada na przedmiot. Nie ma wątpliwości, że sukienka jest niebieska, ale my w dalszym ciągu zastanawiamy się: gdzie podziały się nogi?

sukienkabiałaniebieska.jpg

Zdjęcia: Youtube


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 30.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
This is the very nice post here i really like it get the here mozilla firefox free download latest version https://foxdownload.org and save to all update easily by working forever thanks.
Dodano: 2018-07-25 15:05:54 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×