Ciężarna Pink pokazała na Instagramie niezwykłe zdjęcie. Co Ty na to?

Zobacz, czym piosenkarka pochwaliła się na swoim Instagramie.

pinkpink.jpg

Każda mama przyzna, że nie ma sposobu na to, aby przygotować się do posiadania dziecka. Oczywiście istnieje wiele przewodników, a w każdym z nich znajdują się dziesiątki porad. Z pewnością wszystkie te elementy są istotne, ale gdy przychodzi co do czego, bycie mamą jest czymś dużo bardziej wymagającym.

Nawet mamy-celebrytki, które niewątpliwie mają znacznie więcej pomocy z dnia na dzień, przy opiece nad dziećmi, przechodzą przez ciążę tak, jak wszystkie "normalne" kobiety. To w pewnym sensie nadaje im nieco bardziej ludzką twarz, ponieważ na co dzień widzimy je w kompletnie innym wydaniu. I tak oto niepokorna i zadziorna Pink, wrzuciła na swój profil na Instagramie niezwykle sensualne zdjęcie, na którym obejmuje swoje naturalne, nagie ciało.

Malutkie rączki, które widać na zdjęciu należą do pierwszej córeczki Pink, Willow Sage. Wkrótce mała zamieni się w starszą siostrę. Ten niesamowicie czarujący moment, ma w sobie tyle energii i radości, że już nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak będzie wyglądał kolejny potomek Pink i jej męża! 

Jednak to nie pierwsze zdjęcie ciężarnej piosenkarki na Instagramie. Wcześniej dodała zdjęcie, na którym pozuje w białej sukience. Tradycyjnie, towarzyszy jej córka. A jako że nikt nie spodziewał się, że kobieta jest w drugiej ciąży, tym zdjęciem wywołała niemałe zaskoczenie. Nie mamy wątpliwości, że Willow i jej młodsze rodzeństwo mają jedną z najbardziej niegrzecznych mam na świecie!

Jak myślisz, to będzie dziewczynka czy chłopiec?

 

 

Zdjęcia: Instagram


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Środa 14.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×