Co się dzieje z królową Elżbietą II? Czy jest się o co martwić?

Królowa Elżbieta II dopełnia swoje obowiązki pomimo zmęczenia i złego stanu zdrowia. Co jej dolega?

krówaaaa.jpg

Wczoraj w Wielkiej Brytanii królowa Elżbieta II powitała prezydenta Kolumbii pomimo widocznie przekrwionego oka. Na jego cześć przygotowano wystawny bankiet, a królowa stanęła na wysokości zadania. 90-letnia monarchini tego dnia miała wiele królewskich zobowiązań, ale pomimo tego nie dała po sobie poznać dyskomfortu i zmęczenia. 

Prezydent Juan Manuel Santos do Wielkiej Brytanii przyjechał wraz ze swoją małżonką Marią Clemencią de Santos. Królowa powitała swoich gości na Horse Guards Parade. Towarzyszył jej książę Filip i inni ważni politycy. Kolejnym etapem wizyty było zwiedzanie wystawy złożonej z przedmiotów zgromadzonych w królewskim archiwum i związanych z Kolumbią.

To nie pierwszy raz, kiedy królowa pojawia się publicznie z przekrwionym okiem. W 2006 roku podczas spotkania w Belfaście jej oko było tak przekrwione i spuchnięte, że mogła je otworzyć tylko do połowy! Pałac Buckingham nie udzielił komentarza w związku z pytaniami o stan zdrowia królowej.

Królowa Elżbieta II to jedna z najdłużej panujących głów w Pałacu Buckingham! Na tronie zasiada od 1952 roku. Na całym świecie jest podziwiana za swoją elegancję oraz wytrwałość. Brytyjczycy kochają ją również za jej podejście do władzy i poczucie humoru, którym wciąż zadziwia pomimo swojego wieku i stanowiska, które zajmuje państwie. Podczas oficjalnego przemówienia podziękowała ambasadorowi Kolumbii za kwiaty oraz kawę, które na jej ręce złożyli goście. Wzniosła również piękny i wzruszający toast za obywateli Kolumbii.

 Źródło: dailymail

 Zdjęcie: Youtube 

ID galerii:2406


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Czwartek 03.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×