Internauci: Melania Trump gaśnie w oczach

Co się dzieje z żoną prezydenta USA?

melaniaokladka.jpg

Nowa pierwsza dama Stanów Zjednoczonych, Melania Trump jest dla wielu tysięcy osób postacią bardzo zagadkową. Jej uczucia do męża i jego prezydentury są nieustannie poddawane w wątpliwość.  Wygląda na to, że wszystko przez jej kamienną twarz i niejednoznaczne zachowanie. Pomimo tego internauci zauważyli, że odkąd zaczęła wspólnie z mężem walczyć o miejsce w Białym Domu, dzieje się z nią coś dziwnego. Zobacz, dlaczego.

Najbardziej komentowanymi zdjęciami z uroczystości inauguracyjnej były te, na których pojawiała się Melania. Internauci sugerują, że pierwsza dama czuje się bardzo nieswojo w nowej roli, a podczas imprezy wyglądała, jakby przełykała żółć i czuła urazę w stosunku do swojego męża. Twitterowicze wydedukowali nawet, że Melania w małżeństwie z Donaldem Trumpem jest już teraz wbrew swojej woli.

Na zdjęciach z inauguracji kobieta wpatruje się w dal bez entuzjazmu oraz z ponurym wyrazem twarzy wykonuje wszystkie obowiązki służbowe. Internauci przekrzykują się w opiniach, że ewidentnie czuje się źle i jest nieszczęśliwa.

Bardzo mnie to smuci. Naprawdę jej współczuję. On jej nie docenia, a ona wygląda na bardzo nieszczęśliwą - brzmi podpis nad zdjęciem.

twittercomhydroponicjuan.jpg

Widocznie Melania przespała drugą lekcję ze "101 randek" -"Trzymaj się z dala od faceta, który idzie 15 kroków przed Tobą".

nowamelaniato.jpg

Donald i Melania wyglądają na szczęśliwych - ironizują internauci. 

twittercomchelseahandler.jpg

Oczywiście istnieje również druga strona dyskusji, która nie zamierza przejmować się prezydentową, ze względu na ukrywanie kontrowersji dotyczących jej męża. Jeszcze inni internauci zwrócili uwagę, że kilka niepochlebnych zdjęć nie musi odzwierciedlać czyjegoś życia. Wielu użytkowników Twittera podkreśla z kolei, że nawet jeśli nie jest się zwolennikiem pierwszej damy i jej wkładu w kampanię, nie można ignorować czyjegoś nieszczęścia i zaniedbania emocjonalnego

Co sądzisz na temat tych spekulacji? Czekamy na komentarze.  

Zdjęcia: twitter.com/hydroponicjuan

 twitter.com/chelseahandler

twitter.com/Merrillmarkoe


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Niedziela 29.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Mnie też mąż ma mnie w dupie od 5 lat, jest chytrusem i pracoholikiem i nawet nie wiadomo czy drugi będzie lepszy takie życie.
Dodano: 2017-02-08 17:18:18 Zgłoś nadużycie
Anonim
cóż, jak to mówią : "widziały gały, co brały" i "cierp ciało coś chciało". jak kobiecie się wydaje, że pieniądze ją uszczęśliwią, a to, jaki mężczyzna jest, nie ma znaczenia, no to już jej problem. wszystko ma swoją cenę.
Dodano: 2017-01-29 17:33:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×