Kto poprowadzi galę rozdania Oskarów 2015?

To już oficjalne - Amerykański aktor Neil Patrick Harris będzie gospodarzem przyszłorocznej ceremonii rozdania Oskarów. Jesteście zaskoczeni?

Kto poprowadzi galę rozdania Oskarów?

Kto poprowadzi galę rozdania Oskarów 2015?


Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu "How I Met Your Mother" ("Jak poznałem waszą matkę") - aktor Neil Patrick Harris, wcielający się w rolę Barneya Stinsona poprowadzi galę Oscarów 2015. Poinformowała o tym wczoraj w Los Angeles Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Wybór Akademii nie powinien nikogo dziwić. Ten genialny aktor, zadeklarowany gej, przykładny mąż i ojciec - niedawno wziął ślub ze swoim długoletnim partnerem Davidem Burtką - ma doświadczenie prowadzeniu dużych gal. W ubiegłym roku prowadził ceremonię rozdania nagród Emmy, które nazywane są "telewizyjnymi Oscarami". 

87. gala oscarowa odbędzie się 22 lutego w Teatrze Dolby w Hollywood. Ceremonia rozdania Oscarów 2014 była niezwykle udana. Oprócz zaskakujących werdyktów Akademii (wielki przegrany Leonardo DiCaprio), zjawiskowych kreacji (suknia Jennifer Lawrence) pokazanych na czerwonym dywanie i ogromnej dawki humoru ("selfie" gwiazd, które obiegło świat), duża w tym zasługa prowadzącej Ellen DeGeneres, która z lekkością połączyła profesjonalizm i poczucie humoru. Wszystko to sprawiło, że o tej gali z pewnością będziemy jeszcze długo pamiętać. 

Czy 41-letni Harris sprosta zadaniu i będzie tak dobrym gospodarzem jak Ellen? Na odpowiedź będziemy musieli poczekać do lutego, jednak zagorzali fani aktora już dzisiaj mogą szykować się na sporą dawkę dobrej zabawy. 

Kto poprowadzi galę rozdania Oskarów?

Kto poprowadzi galę rozdania Oskarów 2015?


Kto poprowadzi galę rozdania Oskarów?

Kto poprowadzi galę rozdania Oskarów 2015?


Przypomnijmy sobie, najpiękniejsze kreacje gwiazd podczas oscarowej gali 2014.

Żródło: Mat. prasowe

Foto: Fame Flynet


Dodał(a): Justyna Czerwieniec , Czwartek 16.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Jestem facetem. Wpisuję się, bo chcę zobaczyć, czy też dostanę awatar z panią.
Dodano: 2014-10-16 13:59:46 Zgłoś nadużycie
Anonim
Na pewno poprowadzi jakiś ŻYD.
Gdyby to był polak to na pewno napisałabym że na pewno poprowadzi jakiś POLAK :)
Dodano: 2014-10-16 13:39:45 Zgłoś nadużycie
Anonim
Genialny aktor ???
Litości.
Dodano: 2014-10-16 13:19:07 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×