Specjaliści wycenili medialną wartość najgłośniejszych narodzin w Polsce. Mała Klara w czepku urodzona?

Najpopularniejsza polska ciąża ostatnich lat okiem specjalistów medialnych.

klarakola.jpg

Stało się. Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami. Zanim do tego doszło, sam fakt ogłoszenia ciąży wyceniono na 3,5 miliona złotych! Oczywiście rodzice żadnego wynagrodzenia nie otrzymali, choć warto również dodać, że jeśli byłyby to realne pieniądze, na całej ciąży rodzice zarobiliby prawie 40 milionów złotych.

Poza tym, że kilka godzin po ogłoszeniu narodzin Klary Lewandowskiej na Instagramie funkcjonuje już jej profil, wiele potężnych marek zaciera ręce na myśl o zarobieniu fortuny. Para osiąga niemalże hollywoodzką popularność, a ich córeczka tylko dodaje splendoru całej historii.

Jak podaje PRESS SERVICE Monitoring Mediów, kiedy w grudniu Robert Lewandowski dzięki specyficznej „cieszynce” ogłosił, że jego żona Anna jest w ciąży, liczba publikacji na jego temat osiągnęła poziom prawie 100 tysięcy! Zaledwie kilka godzin po publikacji uroczego zdjęcia, o najsławniejszym polskim piłkarzu pisały już największe zagraniczne serwisy informacyjne.

Według PRESS SERVICE Monitoring Mediów ciąża Ani Lewandowskiej była najpopularniejszą polską ciążą ostatnich miesięcy. Warto podkreślić, że wszystkie publikacje, o których mowa, przekładają się na tak zwany ekwiwalent reklamowy, dzięki któremu można oszacować, ile pieniędzy dana osoba jest warta dla reklamodawców.

Najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy się, ile Lewandowscy mogliby zarobić na maluszku, ponieważ pieniądze nie są dla nich najważniejsze. Podziwiamy małżeństwo za szacunek i spokój, którym otoczyli to wielkie wydarzenie swojego życia. W dzisiejszym świecie to szczególnie trudne. Niejednokrotnie mieliśmy możliwość obserwować, jak gwiazdy zarabiają na czym się tylko da. W tej sytuacji pozostaje nam tylko cieszyć się szczęściem  świeżo upieczonych rodziców oraz oczekiwać z niecierpliwością na kolejne zdjęcia malutkiej Klary.

Zdjęcia: Instagram.com/annalewandowskahpba 

Instagram.com/rl9

Źródło: PRESS SERVICE Monitoring Mediów 


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Piątek 05.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×