Zobacz genialną akcję promującą adopcje zwierząt poprzez... złudzenia optyczne

Nie ma wątpliwości, że kreatywność działa cuda i może być użyteczna!

adopcjezw.jpg

Na świecie istnieje wiele potencjalnych właścicieli zwierząt domowych, jednak niektórzy z nich potrzebują nieco inspiracji. Fotograf Amol Jadhav i dyrektor artystyczny Pranav Bhide stworzyli potężną kampanię na rzecz wszystkich zwierząt na świecie i organizacji World For All Animal Care And Adoptions.

Mężczyźni genialnie zinterpretowali przewodnie hasło kampanii: „Zawsze jest miejsce na więcej. Adoptuj”. Jak to zrobili? Poprzez złudzenie optyczne pokazują, że w każdej rodzinie znajdzie się przestrzeń dla zwierzaka. W ten piękny sposób fotografia niesie niesamowitą wiadomość i wzywa do działania.

Obrazy są oszałamiające. Światło i kadry podkreślają uczucia, które w fantastyczny sposób zostały zamrożone w fotografiach, a złudzenie optyczne wzbogaca przekaz, który z nich płynie. Zauważyłaś już ukrytych gości, widocznych na zdjęciu? 

Sfotografowane rodziny, kształtują ramy trzech różnych zwierząt: psa, kota i królika. Choć cała kampania zasługuje na ukłony ze względu na zapierające dech w piersiach przesłanie oraz kreatywność, najważniejsze jest to, że osiągnęła cel. Adopcja zwierzaków podczas imprezy, do której zachęcała kampania wzrosła aż o 150 procent! Tego dnia adoptowano również 42 zwierzaki!

Organizacja World For All Animal Care And Adoptions pomaga porzuconym zwierzętom, ale także tym, które z różnych powodów zostały ranne, począwszy od przemocy i znęcania, kończąc na nielegalnych walkach zwierząt. Powstała w 2009 roku, kiedy uratowano pierwsze szczenię i na Facebooku opublikowano jego zdjęcie wraz z prośbą o nowy dom. Od tego czasu organizacja uratowała ponad 12 000 zwierząt! 

Ciebie również zachęcamy do mądrej i odpowiedzialnej adopcji zwierząt. Te bezbronne istoty potrzebują naszej pomocy. W zamian są w stanie oddać swoje serca. Czy na świecie istnieje coś cenniejszego, niż bezinteresowna przyjaźń? Adoptowany pupil w domu to nie tylko obowiązki, ale przede wszystkim ogromne wsparcie dla rodziny. Bezdomność zwierząt to przerażenie, odrzucenie, niepewność i brak jakiejkolwiek nadziei. Tylko my możemy to zmienić!

 


 


Zdjęcia: Instagram


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 24.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×