Wygraj bilety na koncert Shy Ferreira

Piosenkarka, aktorka i ikona mody - Sky Ferreira wystąpi w Polsce! My damy Wam możliwość posłuchania jej na żywo. Kto chętny?

Wygraj bilety na koncert Shy Ferreira

Wygraj bilety na koncert Shy Ferreira


Pełna uroku Sky, z życiorysem jakiego może pozazdrościć jej niejedna gwiazda rocka, jest najbardziej ekscytującym objawieniem muzycznym roku 2014.


Jej debiutancki album "Night Time, My Time", wypełniony młodzieńczym buntem, wydaje się być świetnym wprowadzeniem w świat tej wyjątkowej artystki. Znajdziemy na nim niebanalne teksty, taneczny elektropop, elementy new wave i indie rock'a. Ją samą, podobnie jak muzykę, którą tworzy ciężko zaszufladkować. Jak piszą o niej media - Sky Ferreira to artystka o stu twarzach.

Jeśli chcecie zobaczyć tę artystkę na żywo, będzie ku temu idealna okazja!


KONKURS

Co zrobić aby wygrać bilety na koncert Sky Ferreira?

Do wygrania w konkursie są dwa pojedyncze zaproszenia na koncert Sky Ferreira, który odbędzie się 26 maja 2014 roku w warszawskim klubie Basen. Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na pytanie "W którym roku urodziła się Sky Ferreira?". Na Wasze odpowiedzi czekamy do 24 maja 2014 roku, prosimy przesyłać ja na adres: milionkobiet@milionkobiet.pl w tytule maila wpisując "Koncert Sky Ferreira", w treści maila proszę zawrzeć dane osobowe oraz numer kontaktowy.  Listę laureatów ogłosimy 25 maja 2014 roku.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu, który znajdziecie - TUTAJ

* Bilety będą do odbioru w 26 maja 2014 roku przed koncertem w klubie Basen.


Czekamy na Wasze zgłoszenia!

POWODZENIA!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 21.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×