Wyretuszowana Britney Spears na okładce Elle

Britney Spears ozdobiła okładkę najnowszego numeru amerykańskiego Elle. Gwiazda poddana mocnej obróbce Photoshopa nie prezentuje się jednak zbyt korzystnie.

Britney Spears

Britney Spears na okładce Elle

W związku ze zbliżającą się emisją amerykańskiego X-factora, gwiazdy występujące w roli jurorów, zaczynają intensywną promocję. Britney Spears, która za swoje sędziowanie zgarnęła rekordowe 15 milionów dolarów, pojawiła się na październikowej okładce amerykańskiej edycji Elle. Fani gwiazdy średnio entuzjastycznie przyjęli zdjęcie swojej idolki mocno poprawione przez grafików. Britney została na niej maksymalnie wyszczuplona, a raczej - spłaszczona. Po jej kobiecych kształtach nie ma śladu. Za to twarz wygląda na zmęczoną, dlatego bardziej preferujemy alternatywną wersję okładki, gdzie w okularach przeciwsłonecznych i w niebieskiej sukience gwiazda prezentuje się zdecydowanie bardziej szykownie.

Zobacz: zapachy od Britney Spears

britney 4.jpg


W wywiadzie udzielonym magazynowi, piosenkarka stwierdziła, że na co dzień nie przykłada zbyt dużej wagi do swojego wyglądu: "Uwielbiam moje jeansy i dresy - w głębi serca jestem chłopczycą. Dlatego to dla mnie trudne, żeby podobnie jak Kim Kardashian, codziennie wychodzić z domu perfekcyjnie umalowana i uczesana. Po prostu nie jestem taka. Z drugiej strony, kiedy noszę te dresy, myślę sobie - chyba powinnam się bardziej postarać."

Wierzymy Britney na słowo - gwiazda znana jest ze swojej naturalności: prostego stylu i niewyszukanych stylizacji.

Zobacz: Dojrzała i kobieca Britney Spears

Poniżej prezentujemy Wam obydwie okładki październikowego Elle - która Wam się podoba?

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears


Britney Spears

Britney Spears (foto: FameFlynet)Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Czwartek 06.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×