Wystraszona kobieta uciekała przed... misiem koalą! - zobaczcie zabawny filmik

Ucieczka przed psem, wilkiem, czy niedźwiedziem nikogo nie zdziwi, ale przed... misiem koalą? Zobaczcie sami.

koala.jpg

Wystraszona kobieta uciekała przed... misiem koalą! - zobaczcie zabawny filmik

Ze zwierzętami trzeba się obchodzić delikatnie i z wyczuciem. Nie wszystkie stworzenia są bowiem do nas przyjaźnie nastawione...

Oczywiście pozory mogą mylić. Może się bowiem okazać, że groźny pies wcale nie jest taki niebezpieczny jak mogłoby się wydawać, a kochany miś, którego bardzo chętnie wzięlibyśmy w objęcia może być do nas nieprzychylnie nastawiony.

Zobacz też: PIERWSZY ŚNIEG? ZOBACZCIE, JAK SIĘ CIESZY... PANDA! 

Znacznie większe niebezpieczeństwo spotkania dzikiego zwierzęcia jest tam, gdzie natura nie jest jeszcze tak okiełznana jak u nas. Australia to wciąż kontynent, na którym egzotyczne zwierzęta wciąż bardzo łatwo spotkać.

 

W sieci viralovo rozprzestrzenia się filmik, na którym widać, jak spanikowana kobieta jadąca na quadzie ucieka przed... misiem koalą! 

Choć mogłoby się wydawać, że kobieta przeżyła chwile grozy, to w rzeczywistości koala nie miał wobec niej złych zamiarów. Jego pościg wyglądał bardziej jak chęć zabawy, a nie ataku. Kobieta jednak chyba nie była skłonna bawić się z małym misiem...

Nagrany filmik nie budzi więc w nas przerażenia, a jedynie uśmiech. Któż z nas mógłby bowiem podejrzewać tego kochanego zwierzaka o to, że pragnie komukolwiek zrobić krzywdę?

Zresztą, zobaczcie sami! 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 18.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×