"Za oknem cukierni"

Połączenie miłości, zdrady i włoskich słodyczy, któremu nie można się oprzeć, utrzymane w smakowitej konwencji "Czekolady".

Za oknem cukierniGdy gwiazda korporacji Lily Turner przypadkiem się dowiaduje, że jej "idealny" mąż, Daniel, ukrywa drugą rodzinę wśród wzgórz Toskanii, porzuca sale konferencyjne na Manhattanie dla stromych uliczek Montevedovy. Kiedy się tam pojawia, jej historię koniecznie chce poznać Tajna Liga Owdowiałych Cerowaczek, prawie niewidzialna armia, dyskretnie pociągająca za sznurki, by kojarzyć w pary samotnych i nieszczęśliwych. Wkrótce założycielki Ligi, Violetta i Luciana, obmyślają plan, by uleczyć złamane serce Lily... i pozyskać jej pomoc dla swojej walczącej o przetrwanie pasticcerii.

Bujna zieleń, wspaniałe toskańskie lato, nęcące zapachy świeżo upieczonych cantucci. "Za oknem cukierni" przedstawia współczesną receptę na szczęśliwe życie.

Sarah Kate Lynch większą część roku spędza na zachodnim wybrzeżu Nowej Zelandii, ale kiedy tylko może, wyrywa się do tak odległych zakątków świata, jak winnice Szampanii, ulice Nowego Jorku czy miasteczka na wzgórzach Toskanii. Czasami pozwala, by towarzyszył jej mąż, filmowiec Mark Robins.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

"Strefa Armilarna" Andrzej Pilipiuk

"Podróż na liściu bazylii"Dodał(a): Karolina Czaja , Poniedziałek 25.07.2011 (aktualizacja: 2011-07-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
kobieta
:)
Dodano: 2011-07-29 17:00:41 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×