Zabić Bobra

Tagi: Zabić Bobra

Najnowszy film Jana Jakuba Kolskiego Zabić Bobra" to triller wysokich lotów. W kinach już od 21 marca, czy warto się wybrać?

Zabić Bobra

Zabić Bobra

Do czynienia mamy z historią Eryka, który powraca do kraju po misjach w Iraku i Afganistanie. Jego celem jest  zregenerować swoje ciało i psychikę, w domowym zaciszu, przed kolejną akcją. Okazuje się jednak, że nie jest to takie proste, powojenna trauma, daje się we znaki Erykowi.

Niespodziewanie w jego życiu pojawia się nastoletnia dziewczyna, Bezi, w której roli zobaczymy Agnieszkę Pawełkiewicz, debiutującą na srebrnym ekranie. Ich relacja przybierze charakteru romansowego, dramatów nie zabraknie w tej historii. Jeśli macie ochotę na dreszczyk emocji lub wypad do kina z mężczyzną, najnowszy film Jana Jakuba Kolskiego, może sprawić, że on nie przyśnie w trakcie a Wy poczujecie smak uczucia ulokowanego w niegrzecznym chłopcu.

To co przekonuje nas jeszcze bardziej, to fakt iż film "Zabić Bobra" otrzymał Złotą Żabą za Najlepszy Film w Konkursie Filmów Polskich na festiwalu Camerimage 2012.


Zwiastun filmu Jana Jakuba Kolskiego "Zabić bobra":


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/YouTubeDodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 20.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar