"Zawiłości miłości"

Są losu różne drogi i różnych dróg rozstaje. Ktoś kogoś gdzieś spotyka i ktoś się z kimś rozstaje. Są losy ciut zawiłe i losu zawiłości. I różne są uczucia i różne są miłości.

zawilosci+milosci_1.jpgW mistrzowskim rytmie, w ironicznym tonie Dorota Gellner opisuje wszelkie oblicza zakochania i miłości. Każda historyjka to miłosna przygoda krawca i krawcowej, kucharki

i kucharza, listonosza i listonoszki, kelnera i kelnerki, kucharza i kucharki i wielu innych niezwykłych osób. Każda opowieść ma niespodziewane zakończenie lub przewrotny morał. Wszystkich szczęśliwie lub nieszczęśliwie zakochanych autorka traktuje z ogromną czułością.

Ilustracje Katarzyny Sadowskiej dopełniają frywolnej treści. W technice kolażu rysowniczka połączyła różne style rysunku z filigranami graficznymi i zdjęciami. W efekcie powstały wesołe i zaskakujące obrazy.

Oto książka dla małych, dużych i całkiem dużych. Z dużym sercem do wpisania dedykacji. Książka na każdą okazję, żeby powiedzieć: KOCHAM CIĘ!

"Raz fryzjer i fryzjerka przed lustrem się spotkali. Wśród szczotek i grzebieni całusa sobie dali. A w lustrze kryształowym odbicia ich lustrzane buziaka sobie dały – tak samo zakochane (…)"

Wydawnictwo: Wilga
Źródło: Mat. prasowe


Przeczytaj również:

"Pomiędzy światami"

"Zupa musi być"

"Światła września"


Dodał(a): Karolina Czaja , Piątek 20.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×