Zayn wyrzucił Perrie z domu po zerwaniu? Edwards: Zostałam bezdomna. Miałam załamanie nerwowe

Perrie w końcu skomentowała rozstanie w mediach. To, co powiedziała, raczej nie spodoba się jej byłemu.

perriezaynmain.jpg

Choć od rozstania Zayna Malika i Perrie Edwards minął już ponad rok, a wokalista zdążył wejść w kolejny poważny związek - z Gigi Hadid, do dziś nie cichną echa tego głośnego zerwania. Zwłaszcza, że Perrie Edwards - jedna z wokalistek zespołu Little Mix nagrała właśnie nową piosenkę, w której słyszymy niepochlebny tekst w stosunku do jej byłego partnera (Little Mix - "Shout Out To My Ex"). A że 23-letnia wokalistka była tylko w jednym 4-letnim związku i do tego zaręczona - właśnie z Malikiem, nic dziwnego, że uwaga całego świata znów skupiła się na nich.


Jakby tego było mało, wczoraj na rynku pojawiła się książka biograficzna dziewczyn z Little Mix. Wokalistki opisują w niej wydarzenia ze swojego życia, o których do tej pory nie mówiły głośno.

Z ich wywodów dowiadujemy się między innymi, że po tym, jak Zayn zerwał zaręczyny z Perrie, dziewczyna została... bezdomna. Dzieliła bowiem z nim dom w Londynie. 

Nie wiemy, czy Zayn wyrzucił Perrie z domu, czy też dziewczyna honorowo sama postanowiła odejść. Z tego, co pisze Perrie, wynika jednak, że Zayn zakończył związek, gdy jego narzeczona przebywała w Stanach Zjednoczonych, aby promować singiel zespołu - "Black Magic". 


"Zrozumiałam, że byłam bezdomna. Płakałam każdego dnia, wracał lęk. (...) Moja mama skontaktowała się z moim managerem i razem ustalili, abym tymczasowo zamieszkała w domku dla gości Richarda Griffithsa - właściciela firmy zarządzającej karierą zespołu, dopóki nie stanę na nogi. Dziękuję za niego Bogu." - napisała Perrie, komentując swoje rozstanie z Zaynem. 


Jakby tego było mało, w niedawnym wywiadzie dla jednej ze stacji radiowych, Perrie niejako potwierdziła krążące od roku plotki o telefonicznym zerwaniu, mówiąc, że "ktoś" zerwał z nią przez telefon, gdy była na lotnisku, w drodze do USA, przez co doznała głębokiego szoku i załamania nerwowego. "Zachowywałam się, jak opętana kobieta. Krzyczałam, płakałam i myślałam, że zaraz wybuchnę" - wyznała podczas wywiadu Edwards. 

Nic dziwnego, że Perrie wraz z przyjaciółkami z zespołu postanowiła zemścić się na Zaynie w nowej piosence

                                                                                                                       Źródło: capital.fm 

Zdjęcia:  Starstock, YoutubeDodał(a): , Piątek 21.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar