Zespół U2 wystąpił na stacji metra! Czy został rozpoznany?

Legendarny zespół zagrał na stacji metra Grand Central Station. Zobaczcie reakcję przechodniów.

u2.jpg

Kto z nas nie zna choć jednego kawałka grupy U2? Wiele z nas marzy o byciu choć raz na ich koncercie, co potwierdzają tłumy, które pojawiają się na ich występach za każdym razem, kiedy ci goszczą w naszym kraju, jednak zazwyczaj za koncerty trzeba płacić, a tym razem przechodnie na stacji metra mogli usłyszeć grupę U2 zupełnie za darmo. Problem jednak w tym, czy aby na pewno rozpoznali, że mają przed sobą legendę?

Występ muzyków został zorganizowany w ramach programu Jimmy'ego Fallona "The Tonight Show". Najpierw wszyscy członkowie musieli zostać przebrani tak, aby nikt ich nie rozpoznał. Dodatkowo wyłożyli futerał na datki od słuchaczy, aby ich występ w 100% wyglądał na show dawane przez artystów, którzy utrzymują się z grania na stacji metra. Wyobraźcie sobie, że większość przechodniów naprawdę nie rozpoznała tego legendarnego zespołu.

Po kilkudziesięciu sekundach występu Bono i jego koledzy jednak się ujawnili i zagrali jeszcze króciutki koncert. To niecodzienne wydarzenie miało miejsce na stacji metra Grand Central Station.

Tak naprawdę Bono już w zeszłym roku miał być gościem w programie Jimmy'ego Fallona, jednak wtedy uległ kontuzji, przez co nie mógł się pojawić na nagraniu, lecz jak widać, "co się odwlecze to nie uciecze", a przy okazji muzycy, swoim występem wzbudzili niemałą sensację na całym świecie.

Chcielibyście, aby u nas także działy się takie niespodzianki?Zobaczcie nagranie:


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Anka P. , Poniedziałek 11.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×