"Ziarno prawdy" - polski thriller niebawem w kinach!

Sandomierz stał się sławny dzięki serialowi "Ojciec Mateusz". Tym razem jednak przenosimy się tam dzięki filmowi "Ziarno prawdy". Sprawdźcie, o czym opowiada tak niecierpliwie oczekiwana produkcja, która już w najbliższy weekend zagości w kinach.

ziarno prawdy

Zapowiada się bardzo ciekawie. Polski thriller, za którego scenariusz i reżyserię odpowiada Borys Lankosz to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier. Akcja rozgrywa się w Sandomierzu, gdzie dochodzi do straszliwej zbrodni. W miejscu publicznym zostaje odnalezione nagie ciało miejscowej działaczki społecznej, która cieszyła się dużą sympatią. 

Co więcej, sposób w jaki dokonano zbrodni wskazuje, że nie było to zwyczajne zabójstwo, a rytualny mord. Sprawą zajmują się lokalni policjanci pod okiem prokuratora, Teodora Szackiego, w którego wciela się Robert Więckiewicz. To ciężkie zadanie, ponieważ oprócz rozwikłania kto jest sprawcą mordu, muszą także uspokoić przestraszone społeczeństwo.

W pozostałych rolach zobaczymy m.in.: Magdalenę Walach, Jerzego Trelę, Aleksandrę Hamkało, Krzysztofa Pieczyńskiego, Arkadiusza Jakubika, Andrzeja Zielińskiego, czy Modesta Rucińskiego. Zdjęcia do filmu wykonał Łukasz Bielan, który współpracował także przy takich produkcjach, jak: "Życie Pi", "Transformers", czy "Wrogowie publiczni". Z kolei muzykę stworzył Abel Korzeniowski.

Jak sam reżyser ocenia swój film? "Ziarno prawdy” ma w sobie wszystko, co interesuje mnie w kinie: ważny temat, wciągającą intrygę, świetnego, nietuzinkowego bohatera i kapitalną konstrukcję - mówi Borys Lankosz.

Wybieracie się do kina na ten film?Zobaczcie zwiastun:
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe/ YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 28.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×