Zmarł Robert Leszczyński

To niestety nie żart z okazji 1 kwietnia. Znany dziennikarz nie żyje.

robert.jpg

To wielki szok. Robert Leszczyński był dziennikarzem i krytykiem muzycznym. Wiele osób kojarzyło go m.in. z programu "Idol", w którym to zasiadał w jury. Prowadził także swój autorski program "Mop Man". Miał 48 lat. W ostatnich latach angażował się także w politykę. Współpracował z Januszem Palikotem. 

O jego śmierci poinformował krytyk teatralny Maciej Nowak, który przekazał także, iż przyczyną śmierci prawdopodobnie była cukrzyca, o której dziennikarz nie wiedział. Zgon nastąpił około południa.

Tak na natenie TVN 24 mówił o nim Maciej Nowak: Ja go pamiętam przede wszystkim jako świetnego znawcę rocka. Człowieka o znakomitej intuicji muzycznej (...)Przede wszystkim był moim przyjacielem. Pamiętam, kiedy jeszcze nie byłem politykiem, Robert zawsze mnie wspierał - powiedział prezydent Słupska, jego dawny kolega partyjny Robert Biedroń. - Próbowaliśmy też swoich sił w polityce. Był szczery i prawdopodobnie przez to mu się nie udało w polityce .

To była niespodziewana śmierć. Przyjaciele Roberta Leszczyńskiego są w szoku. 
Tak to komentuje Jacek Cygan: To brzmi jak ponury żart. Odbiera mi mowę. Był takim samym krytykiem jaki był w życiu. Był niesamowicie bezkompromisowy.

Składamy kondolencje.Zobaczcie także: Źródło: MilionKobiet.pl/ TVN24
Foto: KAPiF

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 01.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×