Zmiany w The Voice of Poland

Aż takich zmian chyba nikt się nie spodziewał. Kto zasiądzie w fotelach jurorów w najnowszej edycji muzycznego show?

Zmiany w The Voice of Poland


Zapowiada się moc niespodzianek. Najpierw swoje odejście z fotela jurorskiego ogłosiła Edyta Górniak i Justyna Steczkowska, a potem ku wielkiemu zaskoczeniu z uczestnictwa w programie zrezygnował także Marek Piekarczyk.


Niebawem, bo już w połowie lutego mają ruszyć pierwsze przesłuchania w ciemno, a tutaj kolejna niespodzianka - w programie nie zobaczymy Magdaleny Mielcarz. Gwiazda ogłosiła to na swoim profilu na Facebooku pisząc: Kochani- zbliża się nowa edycja The Voice of Poland. Nie bedę mogła przyjechac powtórnie do Polski na tyle dlugo, żeby go poprowadzic.
Moje starsze dziecko jest w szkole I nie może jej na tak dlugo opuścić. A ja jestem tam gdzie moje dzieci. Swoja droga myslałam, że już za mna czasy, kiedy szkoła mówiła mi co mam robić... A niespodzianka... The Voice jest super programem, ogladajcie koniecznie!!!Ciekawe kto tym razem zasłuży na miano "Najlepszy Głos"? Całuję Was bardzo mocno!!!


Na szczęście niezmiennie na fotelu jurorskim będziemy mogli oglądać Tomsona i Barona z grupy Afromental, którzy stali się ulubieńcami publiczności.

Marka Piekarczyka ponoć zastąpi Rafał Brzozowski, a Magdę Mielcarz Halinka Mlynkova. Zapowiada się ciekawie. Na razie nie znamy zastępstwa pozostałych dwóch pań.Będziecie śledzić najnowszą edycję programu The Voice of Poland?


Edyta Górniak

edyta-górniak


Marek Piekarczyk


Marek-Piekarczyk


Justyna Steczkowska

Justyna-Steczkowska


Magdalena Mielcarz

Magdalena-Mielcarz


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiFccc
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 19.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×