"Znak Czterech" (audiobook mp3)

Druga część, po "Studium w szkarłacie", cyklu audiobooków o przygodach legendarnego Sherlocka Holmesa.

znak czterechSpokój panujący przy Baker Street przerywa wizyta Mary Morstan. Piękna, młoda kobieta zwraca się o pomoc do Sherlocka Holmesa. Okazuje się, że od 10 lat, w rocznicę tajemniczego zniknięcia jej ojca, ktoś przysyła jej drogocenną perłę. Tym razem jednak otrzymała także list, a w nim propozycję spotkania.

Podejmując się rozwikłania tej zagadki, bohaterowie nie spodziewają się nawet, jak trudna i niebezpieczna będzie to przygoda. Wkrótce pojawi się tytułowy znak czterech, w zamkniętym od wewnątrz pokoju odnajdą ciało mężczyzny zabitego w dość nietypowy sposób, ruszą w szaleńczy pościg za złoczyńcami, a wszystko to, by poznać prawdę i odzyskać skarb. Od teraz liczy się każdy szczegół, każda minuta…

W Przygotowaniu pozostałe książki Arthura Conan Doyle’a o Sherlocku Holmesie w przekładzie Ewy Łózińskiej-Małkiewicz: "Pies Baskervillów", "Dolina strachu", "Przygody Sherlocka Holmesa", "Wspomnienie Sherlocka Holmesa", "Powrót Sherlocka Holmesa", "Pożegnalny ukłon", "Sprawy Sherlocka Holmesa".


Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna
Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Rodzinka do zwrotu

Kat miłości

Więzień nieba

Dodał(a): Agnieszka Yilmaz , Czwartek 29.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×