Znamy kolejne piosenki z filmu "50 twarzy Greya"

Napięcie rośnie! Walentynki coraz bliżej! Sprawdźcie, jakie piosenki usłyszymy w ekranizacji powieści "50 twarzy Greya".

"50 twarzy Greya"

To już 14. lutego do kin wejdzie długo oczekiwana ekranizacja książki "50 twarzy Greya" autorstwa E. L. James, którą pokochały miliony kobiet. Na całym świecie książka sprzedała się w liczbie ok. 70 mln egzemplarzy.

To powieść pełna namiętności i... perwersji! Zapewne niejedna pani czytała ją z wypiekami na twarzy. Historia młodej studentki płonącej z pożądania do wziętego biznesmena, które zostaje odwzajemnione i przyprawione pikanterią była niemal pochłaniana przez czytelniczki.

Do tej pory "50 twarzy Greya" rozbudzało wyobraźnię, lecz już w walentynki będziemy mogli zobaczyć ekranizację tej powieści. Producenci dozują nam jej zapowiedzi. Do tej pory mogliśmy oglądać 3 zwiastuny. Tym razem przyszedł czas na zdradzenie kolejnej piosenki ze ścieżki dźwiękowej.

Jak się okazuje, usłyszymy m.in. utwór "Haunted" i nową wersję "Crazy in Love" w wykonaniu Beyonce, Ellie Goulding "Love Me Like you Do" oraz "The Weeknd "Earned It.

Sprawdźcie, jaka muzyka została wybrana do tak oczekiwanej ekranizacji:

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ YouTubeDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 07.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Piosenkę Ellie mogłabym słuchać przez całe dnie.
Genialna piosenka i genialna artystka
Dodano: 2015-01-08 19:38:14 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×