Znani mężczyźni z seksownym zarostem

Podobno zarost dodaje facetowi męskości, a im bujniejsze jest owłosienie jego twarzy, tym bardziej kipi z niego testosteron. Niestety, nie każdy mężczyzna wygląda z bródką i wąsami twarzowo, jednak my przedstawiamy samych przystojniaków z zarostem.

Znani mężczyźni z seksownym zarostem

Znani mężczyźni z seksownym zarostem

Z wielu badań wynika, że zdecydowana większość mężczyzn nie uznaje jakiegokolwiek zarostu na swojej twarzy i goli go codziennie, jednak coraz więcej pań przyznaje się do tego, że kocha facetów prezentujących delikatną bródkę. Mężczyźni z kilkudniowym zarostem są postrzegani przez kobiety jako bardzo atrakcyjni, lecz oczywiście nie można z nim przesadzać.

Znane gwiazdy z Hollywood wiedzą, jak dobrze wyglądać z delikatną brodą na co dzień, na czerwonym dywanie, czy na galach. Niektórzy są przystojni z brodą i bez brody, innym służy lekki zarost. Wiele z nas wręcz nie potrafi wyobrazić sobie Ryan’a Gosling’a czy Robert’a Downey Jr’a bez kilkodniowej bródki, gdyż stało się to ich znakiem rozpoznawczym. Macie swojego ulubieńca z zarostem?

Zobaczcie przystojnych, światowej sławy mężczyzn z zarostem!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet/ InstagramDodał(a): Ania Twarowska , Poniedziałek 10.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
ja tam wolę mojego faceta ogolonego na gładko, a on na szczęście golić się lubi :) szczególnie odkąd goli się porządną elektryczną maszynką a nie jednorazową....
Dodano: 2014-02-12 12:27:25 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×