Znany aktor zrobił selfie z gwiazdami Disney'a - zobaczcie!

Selfie stało się tak popularne, że dla większości osób jest codziennością. Jak zrobić oryginalne zdjęcie? Najlepiej z nietypowymi gwiazdami. Zobaczcie selfie James'a Franco!

Znany aktor zrobił selfie z gwiazdami Disney'a

Znany aktor zrobił selfie z gwiazdami Disney'a - zobaczcie!

Aktor, którego kochają rzesze fanek, jednocześnie ma do siebie duży dystans. Mogliśmy go oglądać w wielu filmach, a teraz możemy go podglądać dzięki portalowi Instagram. To właśnie tam gwiazdor umieszcza wiele swoich zdjęć. Nie jest to niczym nadzwyczajnym, ponieważ codzienne dodawanie własnych zdjęć stało się już codziennością dla wielu celebrytów i nie tylko. Chyba nikomu nie trzeba przypominać, jak czasem ekscentryczne fotografie możemy zobaczyć na koncie Kim Kardashian, Dody, czy innych gwiazd, lecz tak naprawdę ciężko jest zaskoczyć swoich fanów czymś nowym.

James Franco postanowił się wysilić i stworzył selfie z... gwiazdami Disney'a! Oczywiście zostało ono wykonane za pomocą programu do obróbki zdjęć, ale liczy się efekt. Kobiety uważają, że największe poruszenie nastąpi kiedy umieszczą selfie bez makijażu, w bardzo kusych ubraniach, czy podzielą się swoimi widokami z wakacji, tymczasem aktor zaskoczył czymś innym. Nota bene wszystkie gwiazdy ze zdjęcia z aktorem są kobietami, a wśród nich kultowa dziś syrenka Arielka.

Sądzicie, że jest to sposób na oryginalne selfie, które wywoła zaciekawienie fanów? Czyżby James Franco rzucił wyzwanie innym gwiazdom? Nam się podoba.
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: fameFlynet/ InstagramDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 22.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×