Znany muzyk wyznał, że... nie mył włosów od 10 lat i nikt tego nie zauważył

Większość jego zdjęć, jakie widziałaś, zrobiono mu w tym czasie... Zauważyłaś coś?

alexjamesmainmain.jpg

Basista zespołu Blur - 47-letni Alex James wyznał niedawno, że... przez ostatnich 10 lat nie mył włosów. Pierwszy raz od przeszło dekady zrobił to natomiast dopiero w minionych dniach po tym, jak jego córki spryskały jego czuprynę srebrnym, brokatowym sprayem z okazji Halloween, a to, jako rockman, musiał już przecież z głowy zmyć.

Muzyk stwierdził także, że przez te lata miewał co prawda ścinane przez fryzjera włosy, jednak nie były one myte - ani w salonie, ani w domu. 

W wywiadzie dla magazynu Living, basista zespołu Blur przyznał też, że "jego włosy nie są czymś, o czym by specjalnie myślał, czy przywiązywał do tego uwagę".


Jak to możliwe, że nikt wokół nie zauważył, że włosy Jamesa są aż tak brudne

Otóż okazuje się, że postępowanie basisty niechcący jest zbieżne z tym, co o pielęgnacji włosów mówią niektóre zagorzałe przeciwniczki traktowania włosów produktami chemicznymi. Według nich, nasze włosy wyglądają lepiej i są zdrowsze, gdy postanowimy na zawsze odstawić szampon i odżywki i myć je jedynie wodą lub moczyć na tyle, na ile samoistnie dzieje się to na co dzień. Przykład Jamesa ma być natomiast tylko potwierdzeniem ich założeń. Takie traktowanie włosów ma według nich sprawiać, że choć na początku mogą one co prawda wyglądać niechlujnie, ale po dłuższym czasie wracają do pełnego zdrowia i wyglądają lepiej niż po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

Wierzysz w to? Odważyłabyś się nie myć włosów przez długi okres czasu? My raczej nie... 


źródło: DailyMail 

zdjęcia: Youtube


Dodał(a): Natalia Fijał , Wtorek 15.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Nie wierze! Każdy fryzjer myje włosy przed ścięciem. Raz prosiłam fryzjerkę żeby podcięła mi końcówki i tylko spryskała je wodą. Nie zgodziła się bo tłumaczyła mi że to podcięcie będzie krzywo. Nie wierze w takie bzdury!!!
Dodano: 2016-11-21 14:17:48 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×