Zobacz, jak gotować smacznie, zdrowo i kolorowo - w jednym kociołku!

Vege kociołkowanie - oto nowość, którą musisz poznać!

vegekociolekokladka222.jpg

Mamy przyjemność zaprezentować Ci absolutną nowość - książkę poświęconą zagadnieniom kulinarnym, jednak zupełnie inną niż wszystkie. Książka ta została stworzona bowiem przez Ewę Hangel, która w gotowaniu szuka nie elegancji i wyrafinowania, ale łatwości wykonania oraz wspaniałych, intensywnych smaków. Jest także wielbicielką gotowania - zdrowego i pysznego - w jednym garnku. Czy to możliwe? Zobacz, co na temat książki, w której zawarła swoje rady, mówi sama autorka: 

Vege kociołkowanie to pasja wspólnego gotowania w plenerze nad ogniskiem, to wspólne celebrowanie spotkań z bliskimi przy kociołku, w wersji wegetariańskiej i wegańskiej. To także sposób na pyszne vege dania jednogarnkowe przygotowywane w kuchni. 

Ponieważ pędzę przez życie, uwielbiam, łatwe w przygotowaniu, a jednocześnie smaczne dania, bo przecież wszyscy kochamy dobrze i zdrowo zjeść. Tak oto zaczęłam eksperymentować z daniami wegetariańskimi, w najlepszym możliwym połączeniu – łatwe, dobrze doprawione, zdrowe i przede wszystkim jednogarnkowe, a najlepiej z kociołka znad ogniska, w dobrym towarzystwie. Okazało się to strzałem w dziesiątkę! 

Kulinarna nuda nagle zniknęła, a w naszym menu już na zawsze pozostaną  wegetariańskie pyszności z kociołka, które dzięki dobrze dobranym składnikom i przyprawom pomagają zadbać o zdrowie!

Ewa Hangelmale.jpg

 Ewa Hangel - autorka książki Vege kociołkowanie

Już w tym miesiącu Vege kociołkowanie trafi do księgarń w całej Polsce. Cena jednego egzemplarza książki, to 29 złotych. Skusisz się? Gorąco polecamy! 

OKLADKAjpg500.jpg

 okładka książki Vege kociołkowanie

Zobacz też:

zdjęcia, źródło: materiały prasowe  


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 12.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×