Zobacz, jak mały książę George mówi na królową Elżbietę!

To, jak maluch zwraca się do babci jest absolutnie urocze!

george1mainhalf.jpg

Choć czasem trudno nam uwierzyć w to, że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej nie są "zwykłymi śmiertelnikami", prawda okazuje się zupełnie inna. Koronowane głowy borykają się z dokładnie takimi samymi bolączkami, jak my wszyscy i okazuje się, że są najzupełniej "normalni". 

Jednym z najbardziej uroczych potomków monarchii brytyjskiej jest 4-letni książę Jerzy. Jak przystało na pierwsze "royal baby" monarchii, jego zabawne minki i reakcje na różne wydarzenia co chwilę spotykają się z pozytywnym odbiorem całego świata. 

Nie inaczej było również i tym razem, gdy serwis DailyMail zdradził, jak mały następca brytyjskiego tronu zwraca się do swojej babci - Elżbiety II. Okazuje się, że maluch nazywa babcię dość niestandardowo... Jak? Męskim imieniem, choć chyba nie zdaje sobie z tego sprawy...

Jak donoszą brytyjskie media, książę Jerzy mówi do babci... "Garry"! Skąd się to wzięło? Okazuje się, że przydomek Garry królowa zyskała, gdy książę był jeszcze malutki i przewrócił się w pałacu. 

Zasmucony zaczął wołać babcię, a że nie mógł wymówić poprawnie "Granny", co znaczy "Babciu", zaczął wołać tak, jak umiał, co poskutkowało właśnie przydomkiem Garry, który pozostał z królową na dłużej. Czy to nie urocze?

Jak widać, członkowie rodziny królewskiej wiodą dość zwyczajne życie, zupełnie, jak my. 

Zdjęcia: Matt Porteous (Facebook.com/TheBritishMonarchy), Instagram

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 11.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×