Zobacz, jak zmieniał się Matthew McConaughey

Która z nas nie lubi spojrzeć na przystojnego mężczyznę? Do takich niewątpliwie należy Matthew McConaughey. Zobaczcie jak się zmieniał!

Zobacz, jak zmieniał się Matthew McConaughey

Zobacz, jak zmieniał się Matthew McConaughey


Dzisiaj chyba każda kobieta kojarzy tego aktora, który swoją karierę rozpoczynał stosunkowo późno, gdyż dopiero na studiach, a i tak bardziej zafascynowany był reżyserią, niż grą. Największym przełomem w jego karierze okazała się rola w "Uczniowskiej balandze", w której to sprawdził się w 100% i od tamtej pory angażowano go do filmów, w których mogliśmy zobaczyć także wiele innych wielkich gwiazd. Niewątpliwie pierwszym większym jego sukcesem była rola w "Czasie zabijania", a następne role tylko podnosiły jego rangę w aktorskim świecie.

Z jakimi filmami najczęściej kojarzą go kobiety? Na pewno z komedii romantycznych, do których należą m. in. "Powiedz tak", "Jak stracić chłopaka w 10 dni", "Miłość na zamówienie", "Duchy moich byłych", a obecnie wiele z Was zapewne widziało go w kinowym hicie "Wilk z Wall Street". Ostatnio mogliśmy go oglądać na gali rozdania Złotych Globów, gdzie oczywiście odebrał statuetkę. Za co kobiety pokochały Matthew McConaughey'a? Niewątpliwie za pięknie wyrzeźbione ciało, czarujący uśmiech i oczywiście talent aktorski.

Zobaczcie, jak w ostatnich latach zmieniał się Matthew McConaughey!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 16.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×