Zobacz kelnerkę z wyśmienitym refleksem!

Udałoby Ci się tak uratować sytuację?

kelnerka.jpg

Przepis na świetny viral to zwyczajnie chwila. I włączona kamera.

A powstaniu takiego internetowego hitu sprzyja sytuacja, gdy sprzęt monitoruje każdy Twój ruch - jak w przypadku restauracji czy kawiarni. 

W jednym z właśnie takich miejsc pracuje bohaterka ostatniego viralu, który obiegł cały świat. Jest nią młoda kelnerka, zdejmująca filiżanki z wysokiego ekspresu. Z godziny widocznej na kamerze wynika, że dzieje się to jeszcze przed południem.


Jednak jak to często bywa w restauracjach czy kawiarniach, kelnerkom i kelnerom zdarza się przebywać na zmianach po kilkanaście godzin. Każdy, kto kiedykolwiek pracował w gastronomii potwierdzi, że właśnie w takich momentach często włącza się "autopilot", który pomaga nam przetrwać resztę zmiany.


Sądzimy, że bohaterka viralu była w podobnej sytuacji.


Skąd takie podejrzenia?


Polecamy: NA DZIEŃ KSIĘŻNICZEK PRZEBRAŁA SIĘ ZA HOT DOGA I STAŁA SIĘ ŚWIATOWĄ SENSACJĄ 


Cóż, wystarczy obejrzeć filmik. Myślisz, że gdyby podczas ściągania jednej z filiżanek ześlizgnąłby Ci się jeden z kubków kopnęłabyś go instynktownie? I to wyciągniętą do tyłu nogą?


Cóż, może się to zdarzyć tylko doświadczonej osobie z dobrym refleksem. A już na pewno tylko takiej osobie uda się ocalić kubek… kopiąc go wprost do zlewu po przekątnej.


Sama kelnerka była zdziwiona zaistniałą sytuacją. Nie wspominając o jej kolegach i koleżankach z pracy oraz wszystkich klientach, którzy przyglądali się tej przekomicznej sytuacji.

Sprawdź też: TO czerwone kółko rozpala wyobraźnię internautów. O co chodzi?


Zobacz sama, jak wyglądało całe to zdarzenie!
Źródło: Mashable.com

Zdjęcie: screenshot YouTube.com


Dodał(a): Anna Guzek , Czwartek 23.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×