Zobacz uroczy taniec małej dziewczynki, który porwał wszystkich

Jesteście ciekawi jak mała dziewczynka potrafiła porwać do tańca ludzi w miejscu publicznym? W takim razie musicie to zobaczyć!

Zobacz uroczy taniec małej dziewczynki, który porwał wszystkich

Zobacz uroczy taniec małej dziewczynki!

Dzieci mają w sobie niesamowite pokłady radości i energii, której nam dorosłym często brakuje. Nie mają w sobie także w sobie pewnego skrępowania, które często towarzyszy starszym.

Zobacz też: TEN MAŁY CHŁOPIEC SWOIM TAŃCEM PODBIJA INTERNET

Jako dorośli wciąż się gdzieś śpieszymy, mamy mnóstwo spraw do załatwienia, a życiowe trudności potrafią z nas zrobić strasznych ponuraków. Może warto raz na jakiś czas wziąć przykład z dziecka i spojrzeć na świat w nieco bardziej kolorowych i optymistycznych barwach? 

 

Mała dziewczynka słysząc muzykę w miejscu publicznym nie miała oporów przed tym, by od razu rzucić się w wir tańca. Taka spontaniczność nie tylko bardzo spodobała się przechodniom, ale także w nich samych wzbudziła odrobinę szaleństwa i postanowili dołączyć do tańczącej dziewczynki.

Mała dziewczynka tańcząca w publicznym miejscu w Nowym Jorku jest nie tylko niesamowicie urocza, ale także piękna i powinna stanowić przykład dla nie jednej dorosłej osoby.  

Takich sytuacji jest z pewnością wiele, gdyż małe dzieci nie patrzą na to jak powinny się zachowywać w miejscach pełnych ludzi, dla nich ważne jest to, co czują, że powinny w danym momencie zrobić. Może my, dorośli, też powinniśmy czasem zaczerpnąć z takiego myślenia...?

Zobacz uroczy taniec dziewczynki w miejscu publicznym:

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 13.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
nie ma nic lepszego dla dziecka niż rozwijanie pasji :) a kiedy tą pasją jest ruch, taniec, to już w ogóle super! moja córka od marca zaczyna lekcje baletu i chyba jestem tak samo podekscytowana jak ona! nawet już ją zaopatrzyłam we wszystkie potrzebne rzeczy, gdyby ktoś szukał ubrań do tańca to ja kupiłam trochę drobiazgów na http://arabesque.pl/
Dodano: 2016-02-29 23:41:39 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×