Zobaczcie Kate Middleton z córeczką!

Kate Middleton i książę William pokazali swoją córkę. Zobaczcie.

Zobaczcie zdjęcia Kate Midletton z córeczką!

Zazwyczaj w wiadomościach można najwięcej usłyszeć o tragediach, czy polityce, lecz dzisiaj jest zupełnie inaczej. Dzisiaj wszyscy żyją przyjściem na świat córki książęcej pary. Termin porodu Kate Middleton przypadał na 22 kwietnia i wiele osób martwiło się, że księżna jeszcze nie urodziła. Z kolei bukmacherzy obstawiali zarówno termin narodzin książęcego dziecka, jak i jego płeć. 

Informacje o porodzie były przekazywane tak jak zapowiadano - za pomocą Twittera. O godz. 6 Kate udała się na porodówkę, a już po ok. 3 godzinach tuliła w ramionach swoją córeczkę. Przypominamy, że 2 lata temu na świat przyszedł na świat pierwszy syn książęcej pary.

Zobaczcie także: Jak dzieci rozpoznają swoje matki?

Kate razem z córką wyszła do tłumów czekających pod szpitalem, a towarzyszył im oczywiście uśmiechnięty książę William. Mama wciąż promieniała radością i nikt by nie przypuszczał, że rankiem tego samego dnia rodziła. 

Tak ważne wydarzenie oczywiście nie mogło ujść uwadze reporterów i tak oto już teraz widzimy, jak się prezentuje mała księżniczka. Jesteśmy ciekawi, jak będzie miała na imię. 


Zobaczcie także: 
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Twitter/TVN24/ YouTube

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Sobota 02.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×