Zobaczcie kolejną, świąteczną i wzruszającą reklamę Lewisa

Ten brytyjski dom mody co roku zaskakuje swoimi spotami. Tym razem skupiono się na samotności. Uważajcie, łatwo się wzruszyć.

Zobaczcie kolejną, świąteczną i wzruszającą reklamę Lewisa


Świąteczne spoty to już tradycja domu handlowego John Lewis. Widzowie czekają na nie z niecierpliwością, ponieważ charakteryzują się tym, że niebywale wzruszają i zawsze podejmują ważny dla człowieka temat. Tym razem skupiono się na samotności.

Zobaczcie także: Samotność pogarsza stan zdrowia i zwiększa ryzyko szybszej śmierci?


Tegoroczny dwuminutowy spot przedstawia historię samotnego człowieka mieszkającego na Księżycu i małej dziewczynki, która dostrzega go w czasie oglądania nieba przez teleskop. Dziecko co wieczór obserwuje siedzącego naprzeciw małej chatki starca i próbuje się z nim skontaktować, lecz wszystkie próby dotarcia do niego są nieskuteczne. Dziewczynka jednak się nie poddaje i ciągle wymyśla nowe sposoby na to, aby mężczyzna ją dostrzegł. W końcu postanawia dostarczyć mu prezent za pomocą baloników.

Reakcja starca na ten prezent wzrusza. Pokazane jest, że nie liczy się sam podarek, ale fakt, że dzięki lornetce mężczyzna nareszcie mógł zobaczyć innych ludzi i już nie czuć się tak samotnym.

Zobaczcie także: Gdy lęk zabija radość życia

Na końcu spotu pojawia się napis: "Pokaż komuś w te święta, że jest kochany". Ma on na celu przekazanie ludziom, aby w święta zwrócili uwagę na samotność zwłaszcza starszych ludzi. Co ważne, marka John Lewis wspiera także organizację Age UK, która pragnie polepszyć życie seniorów.

Póki co, filmik bije rekordy popularności. Czy was także wzruszy?
Zobaczcie także:Foto: YouTube

Dodał(a): Natalia , Wtorek 10.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×