Zobaczcie najnowszy teledysk Madonny

Tagi: Madonna

Ikona nie zwalnia tempa. Po klipie do "Living For Love", który nie odbił się szerokim echem, przyszedł czas na kolejny teledysk.

madonna.JPG

Madonna to już historyczna wokalistka, na której koncerty przychodzi wręcz kilka pokoleń. Niewątpliwie w Polsce również ma grono swoich wiernych fanów, co potwierdza się w sprzedaży jej ostatniego krążka, który w marcu ujrzał światło dzienne i w naszym kraju już się pokrył złotem. Chyba nikomu nie trzeba zaznaczać, jak ciężko naszym rodzimym gwiazdom osiągnąć taki wynik. Z kolei w Ameryce, Madonnie nie udało się po raz dziewiąty być numerem jeden na liście sprzedaży, ponieważ wyprzedził ją soundtrack do serialu "Imperium".

Niedawno mogliśmy zobaczyć pierwszy singiel promujący płytę "Rebel Heart", który został nakręcony do utworu "Living For Love", lecz nie spotkał się ze zbyt spektakularnym zainteresowaniem. Piosenkarka postanowiła więc wydać kolejny klip. Tym razem do piosenki  "Ghosttown". Jego reżyserią zajął się Jonas Åkerlund, który wcześniej odpowiadał za teledyski do np. 'Music", "Ray Of Light".

Co znajdziemy w najnowszym klipie Madonny? Nie zabrakło postapokaliptycznego krajobrazu, w którym wokalistka się przebudza, po czym postanawia zbadać nieznane, zniszczone miejsce, będąc zupełnie nieświadomą, że jest śledzona przez uzbrojonego mężczyznę, w którego rolę wciela się Terrence Howard. Zakończenie jest zaskakujące, ponieważ kiedy się spotkają, rozpoczynają tańczyć, a z ruin wychodzi dziecko, z którym w końcu odchodzą.

Zobaczcie klip do tej elektronicznej ballady:
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 10.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×