Zobaczcie niezwykły teledysk modelki z protezą!

Jak widać, brak kończyny to nie koniec świata. Zobaczcie, jaką karierę robi modelka bez nogi!

Zobaczcie niezwykły teledysk modelki z protezą

Zobaczcie niezwykły teledysk modelki z protezą


Viktoria Modesta, bo tak ma na imię modelka, o której mowa, straciła lewą nogę mając zaledwie 19 lat. Przyczyną amputacji były problemy zdrowotne. Dla wielu takie wydarzenie to koniec świata. Co innego, kiedy ktoś się rodzi bez nogi i ten stan rzeczy od samego początku wydaje mu się naturalnym, a co innego, kiedy kończynę traci się w wieku młodzieńczym i trzeba nauczyć się funkcjonować w zupełnie inny sposób. Vktoria swoją niepełnosprawność potrafiła jednak przekształcić w zaletę.

Modelka pochodzi z Łotwy, jednak od 15. lat mieszka w Wielkiej Brytanii i obecnie ma 26 lat. Właśnie wystąpiła  w klipie Channel 4, którego trailer pokazuje Viktorię i jej bioniczną nogę.

Jaki jest cel tego video? Ma ono pomóc ludziom w walce z uprzedzeniami wobec niepełnosprawnych. Victoria jednak nie jest anonimową postacią. Do tej pory mogliśmy ją oglądać m.in. w roli Królowej Śniegu podczas ceremonii zamknięcia Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie.

W teledysku, Victorii udało się pokazać, że protezy mogą być niezwykle designerskim dodatkiem. Widzimy, że są wysadzane kryształkami i można na nich nosić nawet buty na wysokim obcasie!

Przyznacie, że na nagraniu, modelka wygląda niczym z teledysku Lady Gagi, czy Dody?Zobaczcie:

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 16.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×