Zobaczcie pierwszy zwiastun "Ciemniejszej strony Greya"

Jeszcze nie opadły emocje po premierze pierwszej części ekranizacji historii Christiana i Anastasii, a tu już możemy oglądać pierwszy trailer kolejnego filmu. Producenci umieją podgrzewać atmosferę. Zobaczcie.

Zobaczcie pierwszy zwiastun "Ciemniejszej strony Greya"

Pamiętacie gorączkowe oczekiwanie na pierwszą część historii Greya? Skutecznie je podgrzewały ujawniane kolejne trailery, soundtrack, a potem sceny, które wyciekły. To wszystko sprawiło, że bilety na premiery były wykupione długo przed seansami. Pomimo tego, że wiele osób twierdziło, iż film nie należy do udanych produkcji, to jednak zdecydowano się na ekranizację kolejnej części.

Czy tym razem także możemy się spodziewać sukcesu finansowego?  Co prawda premiera "Ciemniejszej strony Greya" jest zapowiadana dopiero na luty 2017 roku, jednak producenci ponownie z dużym wyprzedzeniem zaczynają podgrzewać atmosferę. Wiemy już kto napisze scenariusz, a teraz przyszedł czas na pierwszy teaser.

Pomimo licznych plotek, w głównej roli ponownie zobaczymy Jamiego Dornana, a towarzyszyć mu będzie Dakota Johansson. Aktorzy jednak rzekomo zażądali sporej podwyżki.

Zobaczcie pierwszy teaser "Ciemniejszej strony Greya", w którym został pokazany tylko tytułowy bohater. Czekacie na kolejny film?

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube

Dodał(a): Anka P. , Poniedziałek 04.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×