Zobaczcie seniorów tańczących do muzyki Michaela Jacksona! Zaskoczeni?

Wiele osób sięga po utwory Michaela Jacksona do swoich układów choreograficznych, lecz nieczęsto można zobaczyć, jak tańczą... seniorzy! Sprawdźcie, jak im poszło.

Zobaczcie seniorów tańczących do muzyki Michaela Jacksona! Zaskoczeni?

Zobaczcie seniorów tańczących do muzyki Michaela Jacksona! Zaskoczeni?


Michael Jackson to król popu. Zasłynął nie tylko swoją muzyką, ale także charakterystyczną choreografią w czasie swoich koncertów i na teledyskach. Nie dziwi zatem fakt, że od lat ludzie się na nim wzorują w czasie swoich występów.

Jak się okazuje, muzyka łączy pokolenia i nie zna granic. Udowadnia to trójka seniorów z domu spokojnej starości w Kalifornii, która to wzięła na warsztat utwór Michaela Jacksona i odtańczyła go w mistrzowski jak na swój wiek sposób.

Co ważne, seniorzy oprócz kroków przygotowali także stroje w stylu gwiazdora. Mieli na sobie białe koszulki, czarne spodnie i charakterystyczne białe skarpetki oraz czarne buty, a na głowach kapelusze.

Niewątpliwe brawa dla seniorów należą się nie tylko za oryginalny pomysł, ale też za dobry gust muzyczny. W końcu mogli się pokusić o bardziej stonowany utwór, który nie wymagałby od nich takiej kreatywności.

Z tymi ruchami być może odnaleźliby się na niejednej współczesnej imprezie. Co o nich sądzicie?


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 01.01.2015 (aktualizacja: 2014-12-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Pierwszy koncert Michaela Bublé w Polsce!

    Michael Buble_koncert w Polsce 2

    "Jesteście najbardziej energetyczną publicznością, jaka kiedykolwiek była na moim koncercie" – powiedział Michael Bublé do 10-tysięcznej widowni, zgromadzonej 23 kwietnia w Hali Ergo… czytaj więcej

  • "Mój przyjaciel Michael"

    Michael Jackson

    Frank Cascio pisze w przedmowie do swojej książki o Michaelu Jacksonie: Kiedy się spotkaliśmy w 1985 roku, miałem 5 lat. Stał się dla mnie kimś w rodzaju ojca, czasami starszego brata,… czytaj więcej