Zobaczcie zabawny cover piosenki z "Krainy Lodu" w wykonaniu mamy i córki

Tworzenie coverów do ulubionych piosenek to już codzienność. Jednak niektóre z nich są tak urocze i wyjątkowe, że zasługują na wyróżnienie. A oto jedno z takich wykonań. Musicie to zobaczyć!

cover kraina lodu.jpg

Zobaczcie zabawny cover piosenki z "Krainy Lodu" w wykonaniu mamy i córki

Moda na tworzenie coverów do znanych piosenek trwa. Na YouTube pojawia się codziennie mnóstwo wykonań. Jedne są lepsze, drugie gorsze, ale mimo tego wszyscy wciąż próbują swoich sił i dodają coraz to ciekawsze wykonania.

Oprócz tych bardzo profesjonalnych coverów, pojawia się mnóstwo takich, które są po prostu świetną zabawą i mają nie tyle pokazywać wokalne umiejętności twórców, co zwyczajnie rozbawić widzów, czasem nawet do łez.

Zobacz też: TEN MAŁY CHŁOPIEC SWOIM TAŃCEM PODBIJA INTERNET. MUSICIE TO ZOBACZYĆ 

Mówi się, że muzyka łączy pokolenia, a ten przypadek jest na to niepodważalnym dowodem. To piękne, gdy dorosły potrafi stać się na chwilę dzieckiem i wspólnie z maluchem stworzyć coś naprawdę fajnego, zabawić się i dostarczyć nie małej frajdy sobie i swojemu dziecku.

 

I taki własnie przypadek mamy tu! Młoda mama postanowiła nagrać ze swoją córeczką cover ulubionej piosenki z "Krainy Lodu", bardzo popularnej bajki Disney'a, którą dzieci wprost uwielbiają. Utwór ten nosi tytuł "Miłość stanęła w drzwiach". To nie pierwsze wykonanie wiążące się z jakąś piosenką z tej bajki. Dzieci bardzo chętnie sięgają po te właśnie utwory i z miłą chęcią je wykonują.

Dlaczego ten cover jest taki wyjątkowy? Naszym zdaniem dlatego, że widać na nim mnóstwo zabawy! A przecież o to własnie chodzi, by "wrzucić na luz", dać się ponieść wyobraźni i mieć po prostu dobry "fun".

Cóż, najlepiej będzie jak zobaczycie i ocenicie sami! 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 20.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Anonim
Zabawny ? No nie wiem ustami tez umiem poruszac
Dodano: 2015-02-09 19:06:59 Zgłoś nadużycie
Anonim
"cover"? przecież one tylko ruszają ustami.
Dodano: 2015-01-25 20:07:00 Zgłoś nadużycie
Anonim
To jest kraina lodu-miłość stanęła w drzwiach, śpiewa anka i hans.
Dodano: 2015-01-24 22:46:53 Zgłoś nadużycie
Anonim
To nie jest Kraina Lodu ;d
Dodano: 2015-01-22 20:42:27 Zgłoś nadużycie
Anonim
hehehe
Dodano: 2015-01-21 17:51:53 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×