Zobaczcie zapowiedzi 5 sezonu "Gry o tron"

Niebawem premiera, a producenci sprawiają, że coraz mocniej jej wyczekujemy. Zobaczcie trailery najnowszego sezonu serialu.

gra-o-tron

"Gra o tron" stała się prawdziwym fenomenem, jeżeli chodzi o świat seriali. Jest to produkcja stacji HBO, której fabuła została oparta na bestsellerowej sadze fantasy "Pieśń Lodu i Ognia", stworzonej przez George'a R.R. Martina.

Pierwszy odcinek najnowszego, czyli już piątego sezonu serialu "Gra o tron" pojawi się w Stanach Zjednoczonych już 12 kwietnia o godz. 21 czasu wschodniego. Widzowie w Polsce także będą mieli możliwość jego obejrzenia w nocy z 12 na 13 kwietnia o 3 godz. nad ranem naszego czasu w HBO i HBO GO.

Premiera serialu w wielu krajach w tym samym czasie to nowość. Do tej pory np. polscy fani, na pierwsze odcinki musieli czekać nawet kilka tygodni po tym, jak "Gra o tron" była dostępna w USA.


Producenci serialu skutecznie podgrzewają atmosferę, prezentując kolejne trailery. W lutym pojawiła się zapowiedź w języku polskim, z kolei kilka dni temu pojawił się kolejny zwiastun, w którym pokazano większą ilość bohaterów, a także przypomniano sceny z poprzednich sezonów.

Czekacie na kolejne trailery?

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTubeDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 12.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×