Żona George'a Clooney'a pokazała się publicznie pierwszy raz od porodu! Jej zdjęcia zaskakują... normalnością!

Zobacz, jak prezentuje się ukochana aktora i matka jego dzieci.

george-clooneyamalclooneypoporodziemain.jpg

Amal Clooney sławę zyskała dzięki temu, że wyszła za "zatwardziałego kawalera" (a właściwie rozwodnika, bo Clooney wiele lat temu był już raz żonaty) George'a Clooneya. Jednak pięknej prawniczce nie w głowie kariera celebrytki. Amal jest poważną panią mecenas, która zajmuje się w ONZ sprawami wagi międzynarodowej. Jakby tego było mało, Amal w czerwcu została też mamą uroczych bliźniąt - Alexandra i Elli. 

Na początku sierpnia, na dwa miesiące po porodzie, Clooney po raz pierwszy pokazała się publicznie. Jak się okazuje Amal, wraz z mężem, mamą i prawdopodobnie z maluchami, spędza miłe chwile we Włoszech, gdzie paparazzi przyłapali ją, gdy wychodziła z mężem z restauracji, w której zjedli kolację. 

Amal miała na sobie modny kombinezon w pionowe pasy oraz szpilki. Taka stylizacja idealnie wydłużyła jej sylwetkę i - jeśli po ciąży zostały jeszcze jakiekolwiek zbędne kilogramy - zupełnie je zatuszowała. Do takiego outfitu prawniczka dobrała złotą, połyskującą kopertówkę. 

Warto wspomnieć, że to, co urzeka w stylu bycia żony George'a Clooney'a to jej... normalność. Amal nie spieszyła się z pokazaniem swojej sylwetki po porodzie. Czas po porodzie przeznaczyła jedynie rodzinie i dzieciom, pozwoliła też ciału wrócić do dawnego kształtu.

W dzisiejszych czasach, w których wszyscy wydają się być zwariowani na punkcie "fit-mam", ćwiczących do ostatnich dni porodu i paradujących w bikini na kilka dni po rozwiązaniu, jest to zachowanie bardzo "normalne". I... chwała jej za to! :) 


Zobacz, jak pierwszy raz po porodzie zaprezentowała się światu żona George'a Clooneya:

george-clooney-pt-02-wynikpoporodziefull.jpg


Zobacz też:

zdjęcia: Starstock, Instagram 


Dodał(a): Natalia Fijał , Wtorek 08.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×