Zostali ojcami a mogliby być dziadkami

Piękni i młodzi kiedyś, dzisiaj nieco starszawi ale dalej pełni wigoru. Mogliby śmiało być już dziadkami, przyszedł dla nich jednak czas aby zmierzyć się z rolą bycia ojcem. Mowa o sławnych mężczyznach, którzy tatusiami zostali po 50-tce.

sdfsdfsdfsdfsdfsdf.jpg

Zostali ojcami a mogliby być dziadkami

Niektórzy w życiu wybierają karierę zamiast budowania rodziny, często bywa tak z gwiazdami kina, politykami czy muzykami. Zawody te są bardzo absorbujące, wymagają skupienia i niekiedy całkowitego poświęcenia. Rodzicielstwo schodzi na dalszy plan. Część z nich jednak po prostu ceni sobie wolność i woli prowadzić kawalerski, rozrywkowy tryb życia. Czas przychodzi zazwyczaj i na największych "Piotrusiów Panów". Kto wie, może i Amal Alamuddin uczyni George'a Clooneya szczęśliwym tatą...

Nikt nie powiedział jednak, że istnieje przedział wiekowy, odpowiedni na podjęcie wyzwania, jakim jest bycie rodzicem. Często bywa tak, że panowie, którzy w młodości oddawali się innym uciechom, dojrzewają do rodzicielstwa i chcą pozostawić po sobie potomstwo. Bywa i tak, że o kolejach losu decyduje przypadek, lub jak ktoś woli, przeznaczenie.

Jeśli myślicie, że tacierzyństwo po 50-tce to rzadkość, zdecydowanie jesteście w błędzie. Wystarczy przyjrzeć się życiorysom znanych i lubianych.

Jesteście ciekawi kto ze znanych osób zalicz się do grona tatusiów 50+?

Boski Al Pacino w wieku 61 lat został obdarowany przez los dwójką potomków... urodziły mu się bliźniaki - Anton i Olivia.

Al Pacino.jpg

Bryan Adams swojego pierwszego dziecka doczekał się w wieku 51 lat. W 2011 roku na świat przyszła jego pierworodna córeczka o imieniu Mirabella Bunny. Dwa lata później muzyk został tatą ponownie, i tym razem los obdarował go córką, której na imię Lula Rosylea.

Bryan Adams.jpg

Polski aktor Henryk Gołębiewski znany z znakomitej roli  w filmie "Podróż za jeden uśmiech" został szczęśliwym tatą mając 52 lat. Jego córeczka ma na imię Róża.

Henryk Gołębiewski.jpg

Hugh Grant znany był z licznych romansów i zamiłowania do kawalerskiego trybu życia. Do 50-tego roku życia aktor nie posiadał potomstwa. Wszystko zmieniło się po przekroczeniu półwiecza. W przeciągu 15 miesięcy aktorowi urodziło się aż trzech synów... oczywiście z innymi partnerkami.


Hugh Grant.jpg


Mel Gibson również nie czekał z ojcostwem do późnych lat, obecnie ma aż ósemkę potomstwa. W wieku 53 lat na świat przyszło ostatnie z nich, matką jest rosyjska przyjaciółka aktora Gibsona Oksana Grigoriewa.

Mel Gibson.jpg

Rod Stewart obecnie jest szczęśliwym ojcem ośmiorga dzieci. Najmłodsze z nich na świat przyszło w 2011 roku, kiedy muzyk miał skończone 66 lat.

Rod Stewart.jpg

 Ryszard Kalisz został ojcem mając 56 lat. Jego syn otrzymał imię Ignacy.

Ryszard Kalisz.jpg


Zobaczcie pociechy sławnych ojców!
ID galerii:550


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 03.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Anonim Dodano: 2014-10-04 20:25:11 Zgłoś nadużycie
Anonim
jasne nie nasza sprawa, chłopów to bronicie podlizujecie się im ile wlezie, a jakby to był artykuł o starszych matkach to by były wyzwiska!
Dodano: 2014-10-04 20:08:28 Zgłoś nadużycie
Anonim
niech każdy robi jak mu pasuje, drugiemu nic do tego, to nie nasze życie nie nasze dzieci i nie nasza sprawa
Dodano: 2014-10-04 19:10:42 Zgłoś nadużycie
Anonim
Hugh Grant ma jedna corke i dwoch synow. Corke i syna ma z chinka, a nastepnego syna ma ze szwedzka rezyserka (synowie sa prawie rownolatkami).
Dodano: 2014-10-04 11:23:30 Zgłoś nadużycie
Anonim
hugh grant czy jak mu tam, najbrzydszy aktor ever a jednak najbardziej pociągający - fenomen :P
Dodano: 2014-10-04 09:28:48 Zgłoś nadużycie
Anonim
ohyda, stary tatuś to pomyłka, ze starymi ciężko wytrzymać jak jest różnica pokolenia czyli 20 lat a jak tatuś jest w wieku dziadka to tragedia, będzie starym marudnym ramolem, a dziecko będzie chciało biegać, bawić się a nie uważać na tatusiodziadka, żeby nie złamał biodra, te ich baby są i.d.i.o.t.k.a.m.i no ale za kasę wynajmą dziecku trenera do grania w piłkę.
Dodano: 2014-10-04 01:06:25 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • "Dorwać Gringo"

    Dorwać Gringo

    A miało być tak pięknie. Udany skok i góra kasy do podziału, a na koniec niekończące się wakacje w rajskim kurorcie. Wakacje może i będą tylko kurort zmienił się w meksykańskie… czytaj więcej

  • Mel Gibson ma nową dziewczynę

    Mel Gibson zniknął z życia towarzyskiego Hollywood po kilku skandalach, których był głównym bohaterem – krytykowany za antysemityzm i pobicie swojej ostatniej partnerki, nie pojawiał się… czytaj więcej