4. czerwca - Angelina Jolie kończy 40. lat!

Gwiazda dołączyła do grona osób po 40. Jak sądzicie, czy przeżywa przekroczenie tego wieku?

5. czerwca - Angelina Jolie kończy 40. lat!

Opinie o Angelinie są różne. Niektórzy cenią ją za talent aktorski, inni wręcz przeciwnie. Część kojarzy ją tylko z tego, że lubi wzbudzać zainteresowanie mediów, a część mocno docenia m.in. za to, że zwróciła uwagę świata na problem raka piersi i jajników. 

Zapewne wiele z was kojarzy ją także z tego, że jest matką sześciorga dzieci i żoną Brada Pitta. Jednak nie da się ukryć, że zagrała w kilku naprawdę dobrych filmach, jak np. "Pan i Pani Smith", "Oszukana", "Czarownica", "Salt", "Przerwana lekcja muzyki", "Turysta", "Aleksander". 

Pomimo tak wielu głośnych ról, obecnie najwięcej mówi się o niej z powodu tego, że w obawie przed zachorowaniem na raka najpierw poddała się zabiegowi usunięcia piersi, a potem usunęła także jajniki. Część osób ją za to krytykowało, a część chwaliło. W każdym razie pokazała, że należy się badać i że ten problem może dotknąć każdego. 

Co ważne i czego zapewne wiele kobiet jej zazdrości - Angelina Jolie wygląda kwitnąco i nie widać po niej upływającego czasu. Gwiazda dzisiaj kończy 40 lat!

Angelina pochodzi z aktorskiej rodziny. Jej ojcem jest laureat Oscara, Jon Voight, a matką Marcheline Bertrand. Na ekranie zadebiutowała już w wieku 5 lat, a naukę zawodu aktora zaczęła mając 11 lat. W swojej karierze była także modelką i chętnie angażowano ją do teledysków takich artystów, jak: Lenny Kravitz, czy The Rolling Stones. 

5. czerwca - Angelina Jolie kończy 40. lat!

5. czerwca - Angelina Jolie kończy 40. lat!

5. czerwca - Angelina Jolie kończy 40. lat!


Zobaczcie także: Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet

 


 


 Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 04.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×