4 gwiazdy, które nie pozwolą Ci na zdjęcie ze sobą

Zaczepienia tych celebrytów możesz gorzko pożałować! Zobacz, co przytrafiło się fanom, którzy spróbowali...

noselfiemainmain.jpg

W dzisiejszym, zwariowanym na punkcie sławy świecie, opublikowanie w mediach społecznościowych zdjęcia z gwiazdą to swego rodzaju nobilitacja, jakkolwiek dziwne może się to wydawać. Jednak niektóre gwiazdy bardzo nie lubią fotografować się z fanami, a ci, którzy poprosili je o zdjęcie, dziś pewnie tego gorzko żałują...

Zobacz, którzy celebryci nie pozwolą Ci zrobić sobie z nimi zdjęcia i jakie powody kryją się za taką decyzją!


Justin Bieber

Bożyszcze nastolatek z całego świata już w 2016 roku napisał pod jednym ze swoich zdjęć na Instagramie, że gdy ludzie proszą go o zdjęcie, czuje się "jak zwierzę w zoo". Od tego czasu, w zależności od humoru, Bieber albo odmawiał, albo, w przypływie entuzjazmu, pozwalał na zrobienie sobie z nim selfie. Niestety, ostatnio jego fanki nie miały zbyt wiele szczęścia. Bieber nie dość, że nie pozwolił im na zrobienie sobie z nim zdjęcia, to jeszcze... poniżył dwie nastoletnie dziewczyny. 

W sieci krąży filmik, na którym widać, jak w odpowiedzi na prośbę o selfie, jednej z fanek kazał przyjrzeć się swojemu poziomowi "szanowania siebie", do drugiej powiedział natomiast wprost, że sprawia ona, że "jest mu niedobrze". 

Nie musimy chyba mówić, że zakochane w nim fanki były zdruzgotane. Ciekawe, czy wciąż są jego wielbicielkami... 

 Justin Bieber na Instagramie 


Amy Schumer

Satyryczka stanowczo odmawia robienia sobie z nią selfie i nie ma od tego żadnych wyjątków. Dlaczego? Wszystkiemu winny jest pewien jej "fan", który pewnego razu był tak nachalny, że, gdy spotkał Amy, strasząc ją, przystawił jej aparat niemal do twarzy, a na jej sprzeciw w sprawie robienia jej fotek, wypalił: "Nie. To Ameryka. Zapłaciliśmy za Ciebie" i dalej robił zdjęcia. Od tego czasu, Schumer oficjalnie ogłosiła, że nie będzie już robić sobie zdjęć z fanami. 

 Amy Schumer na Instagramie 

Emma Watson

Aktorka zwykle nie pozwala fanom fotografować się ze sobą, czasem robiąc tylko wyjątek dla swoich najmłodszych wielbicieli. Jak argumentuje gwiazda, jest to spowodowane jej bezpieczeństwem, ponieważ w dobie social mediów, każdy może ją oznaczyć i zdradzić jej dokładną lokalizację. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj

Emma Watson na Instagramie


Jennifer Lawrence

Choć oglądając wywiady z J Law można odnieść wrażenie, że nie jest bardzo wyluzowana, okazuje się, ze w kontakcie personalnym z fanami jest już nieco inaczej. Jak wyznała aktorka w rozmowie z brytyjskim dziennikiem Telegraph, musi bronić swojej prywatności, w którą bardzo często dość nachalnie wkraczają żądni zdjęcia fani. -Niestety, ze względu na moja pracę, ludzie myślą, że jesteśmy przyjaciółmi, że mnie znają, bo widzieli mnie na ekranie, ale ja ich nie znam. W pewnym momencie stałam się niemiła - komentuje sprawę aktorka. I stąd właśnie wziął się zakaz selfie.

Jennifer Lawrence

Co sądzisz o zachowaniu gwiazd? To rzeczywiście ochrona prywatności, czy zwykłe "gwiazdorzenie"? Czekamy na komentarze!  


Źródło: BBC.co.uk

zdjęcia: iStock, Instagram  

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 14.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×