„50 twarzy Black Friday” w ShopAlike

Zobacz, dlaczego warto zrobić dziś zakupy!

BlackFriday2main.jpg

Black Friday już dzisiaj! Już nie tylko Amerykanów, Kanadyjczyków czy mieszkańców Wielkiej Brytanii ogarnia zakupowa gorączka w pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia, ale również Polacy w ciągu ostatnich lat wykazują coraz większe zainteresowanie Czarnym Piątkiem. (Według danych wyszukiwań słowa „Black Friday” w Google obserwujemy 75% wzrost w 2015r. w stosunku do 2014 w Polsce).


Jak tłumaczy Szef Marketingu ShopAlike.pl, Sebastian Grebasch “Według naszych obserwacji, w każdym roku przybywa sklepów oferujących specjalne promocje z okazji Black Friday. Widać, że sklepy zauważyły ogromny potencjał tej akcji”.


W tym roku największa wyprzedaż wypada właśnie dziś - 25 listopada. Jakie sklepy oferują najkorzystniejsze ceny? W ShopAlike.pl, serwisie mającym na celu wyszukanie i porównanie produktów oferowanych przez sklepy internetowe, znajdziemy wyjątkowe promocje z okazji Czarnego Piątku, zebrane w jednym miejscu. Produkty m.in. takich marek jak Vans, Wrangler, Wittchen, Monnari czy Esprit dostępne są w specjalnych cenach (obniżonych nawet o 70%). Promocja trwa już teraz. 


I to nie wszystko!  Zmierzcie się z arcytrudnym wyzwaniem gry „50 Twarzy Black Friday 2016”. Uporządkujcie odcienie czerni, żeby zdobyć dodatkowy rabat do wybranych sklepów. Dzięki grze, Czarna Magia nie będzie mieć przed Wami żadnych tajemnic, a Czarny Humor już nigdy Was nie opuści, nawet nad Morzem Czarnym. 


Na czym polega „50 Twarzy Black Friday 2016”?

Odcienie czerni m.in. Czarna Magia, Mała bez Cukru, Back to Back i Czarna Dziura pomieszały się. Każdy z nich, choć czarny, ma swoją własną twarz. Wystarczy przeciągnąć je do odpowiednich okienek z ich nazwą, aby wygrać dodatkowy rabat. 

Przeceny_ShopAlike.pl.jpg.png

źródło, zdjęcia: materiały prasowe  


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 25.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×