"50 twarzy Greya" - zobaczcie scenę z pokoju hotelowego

Zapowiada się miły dzień, bo... rozpoczęty od kolejnej sceny z ekranizacji "50 twarzy Greya". Tym razem czas na hotelowy pokój. Same zobaczcie.

50 twarzy Greya


Dzieje się! To już kolejna ujawniona scena z filmu "50 twarzy Greya", w którym role głównych bohaterów przypadły Dakocie Johanson i Jamiemu Dornanowi. Tym razem czas na hotelowy pokój Pana Greya, w którym budzi się Anastasia, a po chwili pojawia się Christian... bez koszulki.

Zapewne kolejność ujawnianych scen nie jest przypadkowa. Do tej pory widzieliśmy nagranie ze sklepu z narzędziami, w którym pracowała główna bohaterka, a także scenę z biura Christiana, czyli pierwsze spotkanie przyszłych kochanków. Robi się jednak coraz bardziej intymnie - tym razem wpuszczono nas do sypialni.

Ciągle jednak pojawia się myśl, kiedy zostanie pokazany czerwony pokój, który jak wiadomo, niesie za sobą wiele tajemnic i... fantazji erotycznych. Czyżbyśmy zobaczyli go dopiero w kinie?

Niezwykle ważnym elementem tego filmu jest także soundtrack, z którego utworów możecie posłuchać m.in. TUTAJ.Tymczasem zobaczcie kolejną scenę z filmu "50 twarzy Greya":


Visit NBCNews.com for breaking news, world news, and news about the economy

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ NBC News
Foto: YouTubeDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 06.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×