"50 twarzy Greya": Wiemy, kto napisze scenariusz do kontynuacji filmu

Nie możecie się doczekać kolejnej części filmu opowiadającej losy Anastasii i Christiana? Zobaczcie, kto napisze jej scenariusz.

50 twarzy Greya

"50 twarzy Greya" okazało się prawdziwym hitem. Po sukcesie książki, film przyciągnął do kin miliony widzów. Scenarzystką pierwszej części ekranizacji była Kelly Marcel, jednak teraz przyszedł czas na zmiany. Zastąpi ją bowiem Niall Leonard, czyli mąż autorki książki.

Leonard do tej pory stworzył scenariusze do takich produkcji, jak "Wild at heart", czy "Żądza krwi", jednak "50 twarzy Greya" będzie jego debiutem na ekranach kin.

Czy druga część tej erotycznej historii okaże się takim samym hitem? Na razie jeszcze długa droga do rozpoczęcia zdjęć. Potrzebni są m.in. producenci tego przedsięwzięcia, a koszty będą niemałe, ponieważ chociażby główni bohaterowie ponoć zażyczyli sobie ogromnej podwyżki za grę w sequealu. Jak wiadomo, Jamie Dornan i Dakota Johnson bardzo dobrze się porozumiewali na planie filmu i zapewne wszyscy fani, którzy z zapartym tchem oglądali pierwszą część ekranizacji, nie wyobrażają sobie innej obsady filmu.

Universal zakłada, że zdjęcia do kolejnej części rozpoczną się w 2016 roku, a efekty pracy będziemy mogli oglądać już w 2017 roku.

Na razie jednak zagorzali fani "50 twarzy Greya" będą mogli się zadowolić ekranizacją pierwszej części, która już od 8 maja będzie dostępna na płytach DVD i Blu-ray. Będzie to wersja nieocenzurowana, w której znajdzie się alternatywne zakończenie, a także dodatki specjalne, jak np. przedstawienie gwiazd grających w produkcji. 

Czekacie na ekranizację kolejnej części tego znanego erotyku?

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTubeDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 24.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×