6-letnia dziewczynka udziela życiowych rad po rozwodzie rodziców i podbija internet

Wcale nie trzeba mieć wielu lat doświadczenia życiowego, by udzielać cennych rad, a ten filmik jest na to przykładem, zobaczcie.

dziewczynka.jpg

6-letnia dziewczynka udziela życiowych rad po rozwodzie rodziców i podbija internet

Rozstanie rodziców, to zazwyczaj dość ciężkie przeżycie dla dzieci. Kiedy są małe zazwyczaj nie potrafią zrozumieć tego, że rodzice nie będą już wspólnie żyć. Kiedy jednak dziecko jest małe ciężko jest wytłumaczyć mu, że tak będzie lepiej.

Kiedy jednak dziecko, które ma zaledwie 6 lat, udziela rodzicom wsparcia i kilku cennych rad zaraz po rozstaniu - z pewnością jest to godne uwagi.

Zobacz też: 6-LETNIA DZIEWCZYNKA TAŃCZY ZUMBĘ I PODBIJA INTERNET - ZOBACZCIE 

Dzieci w tym wieku rozumieją znacznie więcej niż nam dorosłym mogłoby się wydawać. Jeśli do tego potrafią swoje myśli i spostrzeżenia zwerbalizować w mądry sposób, wszyscy w koło powinni korzystać z tej prostej dziecięcej mądrości.

Mała dziewczynka, której rodzice niedawno wzięli rozwód postanowiła wygłosić mowę, przesłanie i wsparcie dla swojej mamy, dla taty i dla wszystkich ludzi. 

Zobacz też: 2-LETNIA DZIEWCZYNKA TRAFIŁA DO SZPITALA, BO W RESTAURACJI ZAMIAST SOKU PODANO JEJ ALKOHOL! 

6-latka zadaje swojej mamie proste pytanie "Czy jesteś gotowa przyjaźnić się z nim?" i wygłasza mowę o tym co w życiu jest najważniejsze, w której mówi na przykład: "Chcę abyś Ty mamo, tata i wszyscy byli przyjaciółmi", "Chcę, by wszyscy się uśmiechali, szczególnie kiedy się z nimi spotykam."

Zresztą, zobaczcie sami!

 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 22.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×