Adele do fanów na koncercie: "A teraz będę miała dziecko!"

To się nazywa koniec trasy koncertowej z przytupem! Jej 4-letni synek będzie miał rodzeństwo?

adeleendstourmain.jpg

Podczas poniedziałkowego koncertu wieńczącego jej światową trasę koncertową promującą ostatni longplay - "25", Adele pod koniec show powiedziała zgromadzonemu na występie audytorium, że właśnie skończyła trasę, a teraz... będzie miała kolejne dziecko! Rozentuzjazmowani fani nie zatrzymali oczywiście tej informacji dla siebie, dzięki czemu o rodzicielskich planach artystki mówią dziś absolutnie wszyscy. 


Czy Adele jest już w ciąży czy dopiero zamierza w nią zajść? To nie jest jasne. Niektórzy twierdzą, że wokalistka po koncercie piła za kulisami szampana, co świadczy o tym, że w jej brzuchu nie ma jeszcze małego lokatora. Według środowiska bliskiego Adele, wokalistka ma teraz w planach zajść w ciążę i urodzić kolejne dziecko, robiąc sobie tym samym kolejną kilkuletnią przerwę w karierze. 


Przypomnijmy, że Adele już kilkakrotnie publicznie wypowiadała się na temat swoich planów macierzyńskich. Podczas jednego z koncertów powiedziała fanom, że jej syn kończy w tym roku 4 lata, przez co... "jej łono desperacko woła o kolejne dziecko". Z kolei w najnowszym wywiadzie, jakiego artystka udzieliła magazynowi "Vanity Fair", Adele zdradziła, że boi się kolejnej ciąży ze względu na ciężki przebieg depresji poporodowej, z jakim musiała się mierzyć ostatnim razem, gdy urodziła synka Angelo. 


Jednak jak widać, 28-letnia wokalistka poradziła sobie już chyba z obawami i zamierza po raz kolejny zostać mamą. W trudach ciąży i macierzyństwa z całą pewnością będą jej pomagać narzeczony - Simon Konecki oraz ich rezolutny 4-latek. Nie mamy co do tego wątpliwości, wystarczy spojrzeć chociażby na Instagram wokalistki. Adele wczoraj podzieliła się bowiem na nim ze światem zdjęciem uroczej niespodzianki, jaką ta dwójka przygotowała dla niej z okazji powrotu z trasy koncertowej. Na taką rodzinę aż miło popatrzeć!Zdjęcie zobaczysz poniżej:

Adele na Instagramie 

zdjęcia: FameFlynet, Instagram.com/adele/


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 23.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar