Agnieszka Sienkiewicz zostanie mamą!

Gwiazda znana z serialu m.in. "Przyjaciółki" przygotowuje się do najważniejszej roli w życiu. Znamy szczegóły.

Agnieszka Sienkiewicz zostanie mamą!

Niedawno zauważono, że Agnieszka Sienkiewicz przybrała na wadze. Jak podaje portal Party.pl, wyjaśnienie tego jest bardzo radosne - aktorka zostanie mamą. Jej maleństwo ma przyjść na świat wiosną przyszłego roku.

Zobaczcie także: Kobiety, które nigdy nie uprawiały seksu urodziły dzieci! Jak to możliwe?

Gwiazda ponoć stara się pogodzić swoje obowiązki z nową rolą. Szósty sezon "Przyjaciółek” jest już nagrany, a decyzja o tym, czy pojawi się kolejna seria jeszcze nie zapadła. Jeśli chodzi o teatr, to Aga cały czas gra w wyjazdowym spektaklu "Kochanie na kredyt”. Poinformowała już osoby z teatru o tym, że spodziewa się dziecka, ale na razie nie ma zamiaru zrezygnować z pracy. Spektakle ma już zaplanowane do końca listopada - zdradziła portalowi znajoma aktorki.

Agnieszka Sienkiewicz jest w związku z Mikołajem Gauerem, ale para raczej unikała oficjalnego pokazywania się, choć ostatnio głośno było o tym, że się zaręczyli.

Mam wspaniałego mężczyznę u boku, który jest oazą spokoju i daje mi duże oparcie, bardzo czegoś takiego potrzebowałam - mówiła gwiazda w wywiadzie dla magazynu "Grazia".

Gratulujemy!Zobaczcie także:Foto: KAPiF