Agnieszka Włodarczyk w skórze Kory

Gwiazdą tamtego tygodnia w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bez wątpienia była Julia Pietrucha. Kto zachwyci nas w najbliższym odcinku?

Agnieszka Włodarczyk w skórze Kory

Agnieszka Włodarczyk w skórze Kory

Agnieszkę Włodarczyk wszyscy zapewne pamiętają jeszcze z czasów "13 Posterunku", kiedy to była nastoletnią, długowłosą blond pięknością, wcielającą się w niepokorną siostrę niezdarnego policjanta - Cezarego Pazury.

Od tamtej pory aktorka zdążyła się bardzo zmienić, jej twarz nabrała kobiecych i zmysłowych rysów, kolor włosów pociemniał, ale to czego będziemy świadkami w najbliższym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", nawet przez myśl nam by nie przeszło... Agnieszka Włodarczyk wcieliła się w rolę wokalistki, legendarnej polskiej grupy rockowej - Maanam. Widz ma wrażenie, jakby na scenie stała sama Kora, w pełni sił, śpiewająca z impetem "Boskie Buenos". Poniżej znajdziecie film z nagrania najbliższego programu. Oceńcie czy Agnieszkę Włodarczyk ma spore szanse na zwycięstwo?

Agnieszkę Włodarczyk w roli Kory w programie  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":


A dla przypomnienia lat świetności grupy Maanam, zachęcamy do obejrzenia oryginalnego wykonania utworu "Boskie Buenos" przez samą Korę , które zostało zarejestrowane 1980 roku  w Opolu!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF/YouTubeDodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 12.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×