Agyness Deyn spotyka się z byłym chłopakiem

Znana ex modelka coraz częściej widziana jest w towarzystwie swojego byłego chłopaka. Świeżo upieczona mężatka chętnie chodzi na spacery i kolacje z dawnym ukochanym. Ciekawe czy to przyjaźń, czy może coś więcej?

Agyness Deyn

Agyness Deyn spotyka się z byłym chłopakiem

Agyness Deyn niedawno ogłosiła zakończenie swojej przygody z modelingiem by poświęcić się pracy aktorskiej i rodzinie. Modelka wyszła za mąż za aktora Giovanni'ego Ribisi i wiedzie spokojne życie w Nowym Jorku. Ostatnio jednak spokój pary zmąciły pogłoski o romansie Deyn z byłym chłopakiem Albertem Hammondem Jr. Nie wiadomo czy plotki są prawdziwe, jednak faktem jest, że byli kochankowie chętnie spędzają czas na wspólnych spacerach, kolacjach i długich rozmowach. Oboje wyglądają również na zadowolonych swoim towarzystwem. Ciekawe co z tego wyniknie... Podobno ''stara miłość nie rdzewieje''.

Agyness Deyn

Agy ze swoim ''ex'' na spacerze w Nowy Jorku

Agyness Deyn

Agyness Deyn i Albert Hammond Jr.

Agyness Deyn

Czułe pożegnania ...

Agyness Deyn

...które nie miały końca!

Agyness Deyn

Agy ewidentnie mogła się rozstać z dawnym przyjacielem

Uwierzylibyście, że Agyness Deyn, która wygląda teraz na skromną dziewczynę z przedmieścia jeszcze niedawno błyszczała na salonach? Zobaczcie zdjęcia dla porównania:

Agyness Deyn

Agyness Deyn

Agyness Deyn

Agyness Deyn

Deyn i Hammond w czasach gdy byli jeszcze parą

Agyness Deyna była ''barwnym ptakiem'' modelingu! Jej oryginalna uroda i ciekawy styl sprawiały, że każda sesja z jej udziałem była niesamowita. Chcesz przeżyć to jeszcze raz? ZOBACZ naszą galerię z najlepszymi zdjęciami Agy Deyn!


Foto: FameFlynet.com

Zródło: MilionKobiet.plDodał(a): Natalia Kovacs , Poniedziałek 26.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×